FB pixel TP pixel
Les poupées russes

Erasmus 2

Les poupées russes
Francie | 2005 | The Klapisch Trilogy | Komedie | 129 minut

Xavierovi je neuvěřitelných třicet let. Co se to s ním děje? Není ani student, ale ani opravdu dospělý člověk, který ví, jak se věci mají. Kariéra opravdu nic moc, sny o renomovaném novelistovi se rozplývají. Jeho zaměstnáním je pak psaní reportáží a projevů a vrcholem jeho skvělé kariéry je spolupr...

Xavierovi je neuvěřitelných třicet let. Co se to s ním děje? Není ani student, ale ani opravdu dospělý člověk, který ví, jak se věci mají. Kariéra opravdu nic moc, sny o renomovaném novelistovi se rozplývají. Jeho zaměstnáním je pak psaní reportáží a projevů a vrcholem jeho skvělé kariéry je spolupráce na scénáři pro TV seriál. Jeho sentimentální povaha ho vede v rytmu dobrodružství života ze dne na den, z noci na noc. Zdá se, že i když svede každou ženu, není s nimi schopen vydržet - i když jde o tak krásné a ušlechtilé bytosti, jako jsou Kassia nebo Wendy. Je schopen se už konečně srovnat a zaměřit svůj život na nějaký cíl?\r Film Erasmus 2 navazuje na první díl, Erasmus a spol. (2002), který si získal v evropském kontextu velmi dobrý zvuk. Svěží romantická komedie s velmi kvalitním mezinárodním obsazením dává najevo svůj velký potenciál.

Hrají: Romain Duris, Audrey Tautou, Kevin Bishop, Evguenya Obraztsova, Irene Montala, Pierre Gérald, Frédérique Bel

Režie: Cédric Klapisch

IMDb  70 % Kinobox  64 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Erasmus 2 online

Erasmus 2 online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Erasmus 2 recenze a hodnocení

Ve filmu Erasmus 2 hrají Romain Duris, Audrey Tautou, Kevin Bishop, Evguenya Obraztsova, Irene Montala, Pierre Gérald, Frédérique Bel.

Film Erasmus 2 režíruje Cédric Klapisch.

Film Erasmus 2 má 129 minut.

Film Erasmus 2 měl rozpočet 13 000 000 $.

Film Erasmus 2 není zatím nikde online.

Film Erasmus 2 není zatím kde sledovat.