FB pixel TP pixel
The Expendables

Expendables - Postradatelní

The Expendables
USA | 2010 | Postradatelní | Akční filmy | Akční hrdinové | 103 minut

Název filmu Expendables: Postradatelní označuje muže, kteří mají být obětováni ve prospěch vojenské operace. A právě takovými se, aniž to tuší, stávají členové party zabijáků z povolání. Sylvester Stallone jako Barney Ross je mužem beze strachu a emocí, přirozený vůdce, hlava skupiny a hlavní straté...

Název filmu Expendables: Postradatelní označuje muže, kteří mají být obětováni ve prospěch vojenské operace. A právě takovými se, aniž to tuší, stávají členové party zabijáků z povolání. Sylvester Stallone jako Barney Ross je mužem beze strachu a emocí, přirozený vůdce, hlava skupiny a hlavní stratég. Jeho tým tvoří Lee Christmas (Jason Statham), bývalý letec a odborník na nože, Yin Yang (Jet Li), specialista na boj zblízka, Hale Caesar (Terry Crews), jehož doménou jsou zbraně s dlouhou hlavní, Toll Road (Randy Couture), zkušený demoliční expert, který je pokládán za mozek skupiny a Gunnar Jensen (Dolph Lundgren), válečný veterán a vynikající ostřelovač.Příběh začíná ve chvíli, kdy skupina ostrých hochů dorazí do místa určení - na ostrov Vilena a postupně zjišťuje, že mise, jejímž cílem je zlikvidovat nebezpečného diktátora, rozhodně nebude tak jednoduchá, jak se zprvu zdálo. Kolem nich se stahuje nebezpečná síť zákeřných lstí a úskoků, někdo velmi usilovně maří všechny jejich plány. Není tu totiž jen přímý protivník, ale i tajemný vnitřní nepřítel, který se pokouší rozložit chlapskou soudržnost jejich týmu. Když je okolnosti přimějí obětovat zdejší spojku, bojovnici za svobodu Sandru (Giselle Itie), Barney se rozhodne manipulaci vzdorovat. Společně se svými muži se vrátí do Vileny, nejen aby zachránili rukojmí a dokončili práci, ale možná také proto, aby zachránili své duše.

IMDb  64 % CSFD  76 %

Expendables - Postradatelní online

Sledovat Expendables - Postradatelní online můžeš na Netflix, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Expendables - Postradatelní online, zda je ke stažení a zda má Expendables - Postradatelní dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 11. 2018
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Prima Plus
Prima Plus
od 9. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Expendables - Postradatelní obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Expendables - Postradatelní, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Expendables - Postradatelní postavy.

Expendables - Postradatelní novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Expendables - Postradatelní, které najdeš na našem webu.

15 akčních výplachů, pokud se vám (ne)líbil netflixovský 6 Underground
15 akčních výplachů, pokud se vám (ne)líbil netflixovský 6 Underground
15.12.2019 | Tipy na film

V pátek se na Netflix vřítil další akční fetiš Michaela Baye 6 Underground: Tajné operace. Polovina diváků tenhle výplach plný explozí blahořečí, druhá půlka posílá Baye i s jeho prskavkami do pekel. Ať už jste na kterékoli straně, náš výběr dalších akčňáků vám po řádění Ryana Reynoldse udělá dobře.

Statham vs. The Rock aneb 10 filmů s akčními borci, které musíte vidět
Statham vs. The Rock aneb 10 filmů s akčními borci, které musíte vidět
02.08.2019 12:00:00 | Tipy na film

V kinech aktuálně řádí dvojice Hobbs & Shaw, kterou si zahráli akční velikáni Dwayne Johnson a Jason Statham. Pojďme se podívat na desítku filmů, ve kterých oba zanechali největší stopu a připomeňme si řádné akční orgie.

15 nejlépe obsazených filmů všech dob
15 nejlépe obsazených filmů všech dob
07.06.2018 | Tipy na film

Do kin míří hvězdně obsazený film Debbie a její parťačky, kde hlavní role hrají superhvězdy jako Sandra Bullock, Cate Blanchett či Anne Hathaway. Mrkli jsme do historie a vybrali pro vás hned 15 snímků, které mají stejné ne-li větší superhvězdné obsazení.

15 filmů Bruce Willise - hvězdný start a pád do zapomnění
15 filmů Bruce Willise - hvězdný start a pád do zapomnění
09.03.2018 | Tipy na film

Bruce Willis patří mezi největší akční hrdiny filmové historie. Při příležitosti premiéry jeho nového snímku, remaku klasiky Přání smrti, jsme se ohlédli za jeho kariérou a vybrali z ní nejen jeho úspěšné a výrazné role, ale také snímky, které propadly u kritiků i fanoušků, a symbolizují Bruceův kariérní propad.

Expendables - Postradatelní zajímavosti

Rozpočet
80 000 000 $
Celosvětové tržby
274 470 394 $
Tržby v USA
103 068 524 $
Tržby v českých kinech
10 818 972 Kč
Návštěvnost v českých kinech
88 590 diváků

Expendables - Postradatelní recenze a hodnocení

František Fuka
František Fuka FFFilm
11.08.2010

Nejprve něco o ději:...   Celá recenze

 70 %

Tvůj názor na Expendables - Postradatelní?

Ve filmu Expendables - Postradatelní hrají Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Randy Couture, Steve Austin, David Zayas.

Film Expendables - Postradatelní režíruje Sylvester Stallone.

Film Expendables - Postradatelní má 103 minut.

Film Expendables - Postradatelní měl rozpočet 80 000 000 $.

Film Expendables - Postradatelní vidělo v českých kinech 88 590 diváků.

Film Expendables - Postradatelní můžete vidět na Netflix, Prima Plus.

Film Expendables - Postradatelní je online na Netflix, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.