FB pixel TP pixel

Expendables - Postradatelní

The Expendables
USA | 2010 | Akční filmy | Akční hrdinové | 103 minut

Název filmu Expendables: Postradatelní označuje muže, kteří mají být obětováni ve prospěch vojenské operace. A právě takovými se, aniž to tuší, stávají členové party zabijáků z povolání. Syl...

Název filmu Expendables: Postradatelní označuje muže, kteří mají být obětováni ve prospěch vojenské operace. A právě takovými se, aniž to tuší, stávají členové party zabijáků z povolání. Sylvester Stallone jako Barney Ross je mužem beze strachu a emocí, přirozený vůdce, hlava skupiny a hlavní stratég. Jeho tým tvoří Lee Christmas (Jason Statham), bývalý letec a odborník na nože, Yin Yang (Jet Li), specialista na boj zblízka, Hale Caesar (Terry Crews), jehož doménou jsou zbraně s dlouhou hlavní, Toll Road (Randy Couture), zkušený demoliční expert, který je pokládán za mozek skupiny a Gunnar Jensen (Dolph Lundgren), válečný veterán a vynikající ostřelovač.Příběh začíná ve chvíli, kdy skupina ostrých hochů dorazí do místa určení - na ostrov Vilena a postupně zjišťuje, že mise, jejímž cílem je zlikvidovat nebezpečného diktátora, rozhodně nebude tak jednoduchá, jak se zprvu zdálo. Kolem nich se stahuje nebezpečná síť zákeřných lstí a úskoků, někdo velmi usilovně maří všechny jejich plány. Není tu totiž jen přímý protivník, ale i tajemný vnitřní nepřítel, který se pokouší rozložit chlapskou soudržnost jejich týmu. Když je okolnosti přimějí obětovat zdejší spojku, bojovnici za svobodu Sandru (Giselle Itie), Barney se rozhodne manipulaci vzdorovat. Společně se svými muži se vrátí do Vileny, nejen aby zachránili rukojmí a dokončili práci, ale možná také proto, aby zachránili své duše.

IMDb  65 %

Expendables - Postradatelní recenze a hodnocení

Expendables - Postradatelní
Expendables - Postradatelní
Filmové série

Titul Expendables - Postradatelní je součástí série Postradatelní

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Expendables - Postradatelní vidělo v českých kinech 88 590 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 10 216 465 Kč.

František Fuka
František Fuka FFFilm
11.08.2010

Nejprve něco o ději:...   Celá recenze

 70 %

Tvůj názor na Expendables - Postradatelní?