FB pixel TP pixel
Fišpánská jablíčka
Fišpánská jablíčka

Fišpánská jablíčka

Fišpánská jablíčka
Česko | 2009 | Pohádky | Králové a královny

Humorná pohádka o dvou bratrech, kteří dokázali přemoci obra i čarodějnici, ale opravdové hrdinství na ně čekalo až doma... Pohádka vypráví o jednom královském páru (J. Schneiderová a L. Vaculík), který touží mít potomky. Nakonec se jim jejich sen splní, a to hned v míře dvojnásobné! Narodí se dvojč...

Humorná pohádka o dvou bratrech, kteří dokázali přemoci obra i čarodějnici, ale opravdové hrdinství na ně čekalo až doma... Pohádka vypráví o jednom královském páru (J. Schneiderová a L. Vaculík), který touží mít potomky. Nakonec se jim jejich sen splní, a to hned v míře dvojnásobné! Narodí se dvojčata. Když chlapci vyrostou a jeden z nich by měl převzít vladařské povinnosti, vynoří se doslova neřešitelný problém: má to být Vojta (F. Tomsa), nebo František (V. Kotek)? Mladíci se tedy vypraví do světa s úkolem – ten, který dokáže vykonat větší hrdinský skutek, se stane králem. Vojta hodlá vykonat hrdinský čin a probudit jedno království ze spánku, František je vyslán královskými rodiči (L. Šafránková a J. Abrhám) vysvobodit jejich dceru Zlatovlásku (M. Šoposká). Netuší, že princezna ani tak nepotřebuje vysvobozovat, jako spíše naučit se dobrému chování. Jenže zatímco princové bloudí světem, u nich doma se usadilo zlo – čaroděj Herdek (P. Zedníček) se svojí povedenou dceruškou Laudónií (B. Hrzánová)! Dokáží princové zachránit rodiče a své království i tváří v tvář soupeři, který vládne těmi nejmocnějšími kouzly?

Hrají: Vojtěch Kotek, Filip Tomsa, Libuše Šafránková, Josef Abrhám, Jitka Schneiderová, Lukáš Vaculík, Jitka Molavcová, Barbora Hrzánová, Gabriela Marcinková, Marika Šoposká, Radek Holub

Režie: Dušan Klein

Fišpánská jablíčka online

Sledovat Fišpánská jablíčka online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Fišpánská jablíčka online, zda je ke stažení a zda má Fišpánská jablíčka dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 8. 8. 2018
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Fišpánská jablíčka recenze a hodnocení

Ve filmu Fišpánská jablíčka hrají Vojtěch Kotek, Filip Tomsa, Libuše Šafránková, Josef Abrhám, Jitka Schneiderová, Lukáš Vaculík, Jitka Molavcová, Barbora Hrzánová, Gabriela Marcinková, Marika Šoposká, Radek Holub.

Film Fišpánská jablíčka režíruje Dušan Klein.

Film Fišpánská jablíčka můžete vidět na iVysílání.

Film Fišpánská jablíčka je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.