FB pixel TP pixel
Thru the Moebius Strip
Thru the Moebius Strip

Galaktická brána

Thru the Moebius Strip
USA | 2005 | Animované filmy | Pro kluky

Příběh vypráví o fyziku Simonu Weirovi, který zůstane uvězněný na vzdálené neznámé planetě poté, co projde časoprostorovým portálem, který stvořil. O osm let později jeho syn Jac Weir, statečný čtrnáctiletý chlapec, který nikdy neuvěřil, že jeho otec je mrtvý, najde portál a teleportuje se na planet...

Příběh vypráví o fyziku Simonu Weirovi, který zůstane uvězněný na vzdálené neznámé planetě poté, co projde časoprostorovým portálem, který stvořil. O osm let později jeho syn Jac Weir, statečný čtrnáctiletý chlapec, který nikdy neuvěřil, že jeho otec je mrtvý, najde portál a teleportuje se na planetu Raphicca vzdálenou 27,2 milionu světelných let. Jac zjistí, že jeho otec je vězněn v království obřích mimozemšťanů, kteří věří v magii a středověký rytířský kodex.

Hrají: Mark Hamill, Chris Marquette, Peri Gilpin, Kevin McDonald, Jonathan Taylor Thomas

Režie: Glenn Chaika

IMDb  51 % Kinobox  50 %

Galaktická brána online

Sledovat Galaktická brána online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Galaktická brána online, zda je ke stažení a zda má Galaktická brána dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 5. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Galaktická brána recenze a hodnocení

Ve filmu Galaktická brána hrají Mark Hamill, Chris Marquette, Peri Gilpin, Kevin McDonald, Jonathan Taylor Thomas.

Film Galaktická brána režíruje Glenn Chaika.

Film Galaktická brána můžete vidět na Kinobox.

Film Galaktická brána je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.