FB pixel TP pixel
Gambling, Gods and LSD
Gambling, Gods and LSD

Gambling, Gods and LSD

Gambling, Gods and LSD
Kanada | 2002 | 180 minut

Tříhodinový trip zkoumá neviditelná vlákna touhy po absolutnu napříč časem a kulturami. Místa světa spojuje vůně extáze, sexu, peněz a věčně hledaného božství. Mettler nabízí ambiciózní asociativní prostor moderní kultury vytržení, její různé podoby a kořeny, z nichž rostou. Vyčerpávající cesta splé...

Tříhodinový trip zkoumá neviditelná vlákna touhy po absolutnu napříč časem a kulturami. Místa světa spojuje vůně extáze, sexu, peněz a věčně hledaného božství. Mettler nabízí ambiciózní asociativní prostor moderní kultury vytržení, její různé podoby a kořeny, z nichž rostou. Vyčerpávající cesta splétá na pozadí dekorativně bohaté zvukové palety různé filmové styly, zachycuje mdlobu evangelické modlitby v kostele na torontském letišti, fatalitu náboženského shromáždění v jižní Asii i nezávazná tělesná potěšení uprostřed Nevadské pouště. Meditativní vláčnost filmové eseje se rázem převrátí do pulsujících skvrn videoartu, obrazy se vrství uvnitř sekund, aby v monstrózním celku byly deklarací zásadních změn lidského idealismu, transcendence a estetických potřeb.

IMDb  70 % CSFD  73 %

Gambling, Gods and LSD online

Sledovat Gambling, Gods and LSD online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Gambling, Gods and LSD online, zda je ke stažení a zda má Gambling, Gods and LSD dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 10. 11. 2016
Předplatné za 135 Kč

Gambling, Gods and LSD obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Gambling, Gods and LSD, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Gambling, Gods and LSD postavy.

Peter Mettler
Peter Mettler
Režie

Gambling, Gods and LSD recenze a hodnocení