FB pixel TP pixel
Gambling, Gods and LSD
Gambling, Gods and LSD

Gambling, Gods and LSD

Gambling, Gods and LSD
Kanada | 2002 | 180 minut

Tříhodinový trip zkoumá neviditelná vlákna touhy po absolutnu napříč časem a kulturami. Místa světa spojuje vůně extáze, sexu, peněz a věčně hledaného božství. Mettler nabízí ambiciózní asociativní prostor moderní kultury vytržení, její různé podoby a kořeny, z nichž rostou. Vyčerpávající cesta splé...

Tříhodinový trip zkoumá neviditelná vlákna touhy po absolutnu napříč časem a kulturami. Místa světa spojuje vůně extáze, sexu, peněz a věčně hledaného božství. Mettler nabízí ambiciózní asociativní prostor moderní kultury vytržení, její různé podoby a kořeny, z nichž rostou. Vyčerpávající cesta splétá na pozadí dekorativně bohaté zvukové palety různé filmové styly, zachycuje mdlobu evangelické modlitby v kostele na torontském letišti, fatalitu náboženského shromáždění v jižní Asii i nezávazná tělesná potěšení uprostřed Nevadské pouště. Meditativní vláčnost filmové eseje se rázem převrátí do pulsujících skvrn videoartu, obrazy se vrství uvnitř sekund, aby v monstrózním celku byly deklarací zásadních změn lidského idealismu, transcendence a estetických potřeb.

Režie: Peter Mettler

IMDb  70 % Kinobox  70 %

Gambling, Gods and LSD online

Sledovat Gambling, Gods and LSD online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Gambling, Gods and LSD online, zda je ke stažení a zda má Gambling, Gods and LSD dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | původní znění | od 10. 11. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Gambling, Gods and LSD recenze a hodnocení

Ve filmu Gambling, Gods and LSD hrají .

Film Gambling, Gods and LSD režíruje Peter Mettler.

Film Gambling, Gods and LSD má 180 minut.

Film Gambling, Gods and LSD můžete vidět na DaFilms.

Film Gambling, Gods and LSD je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.