FB pixel TP pixel
Game Box 1.0
Game Box 1.0

Gamebox 1.0

Game Box 1.0
USA | 2004 | 83 minut

Charlie Nash je expert na testování video her a celé dny tráví v práci, protože se stále nedokáže vyrovnat s tragickou smrtí přítelkyně Kate zastřelenou policistou Ronaldem Hobbesem. Jednoho dne obdrží záhadný balíček s novou video hrou „Gamebox 1.0“. Instrukce Charlieho nabádají, aby vyfotografoval...

Charlie Nash je expert na testování video her a celé dny tráví v práci, protože se stále nedokáže vyrovnat s tragickou smrtí přítelkyně Kate zastřelenou policistou Ronaldem Hobbesem. Jednoho dne obdrží záhadný balíček s novou video hrou „Gamebox 1.0“. Instrukce Charlieho nabádají, aby vyfotografoval své přátele, kteří se tak stanou herními postavami. Zaujatý Charlie vybere Hobbese jako zápornou postavu. Jakmile je vše nachystáno, Gamebox 1.0 říká: „Jak jednou začneš, už nemůžeš ven“. Fascinovaný Charlie mačká tlačítko START, a napínavé dobrodružství začíná.

IMDb  44 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Gamebox 1.0 online

Gamebox 1.0 online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Gamebox 1.0 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Gamebox 1.0, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Gamebox 1.0 postavy.

Ve filmu Gamebox 1.0 hrají Danielle Fishel, Patrick Kilpatrick, Patrick Cavanaugh, Megan Blake, Patrick Renna, Lauren Storm, Jack Ong.

Film Gamebox 1.0 režíruje .

Film Gamebox 1.0 má 83 minut.

Film Gamebox 1.0 není zatím nikde online.

Film Gamebox 1.0 není zatím kde sledovat.