FB pixel TP pixel
Grizzly Park
Grizzly Park

Grizzly Park

Grizzly Park
USA | 2008 | Horory | 91 minut

Tři metry vysoký, zuby jak žiletky, drápy jak ostří nože. Nejděsivější žijící tvor na zabíjení je právě za tebou. Osm problémových mladých lidí je odsouzeno k týdenní službě v komunitě ve vzdáleném kalifornském parku. Pod dohledem rangera Boba dostane skupina možnost odpykat své činy tím, že absolvu...

Tři metry vysoký, zuby jak žiletky, drápy jak ostří nože. Nejděsivější žijící tvor na zabíjení je právě za tebou. Osm problémových mladých lidí je odsouzeno k týdenní službě v komunitě ve vzdáleném kalifornském parku. Pod dohledem rangera Boba dostane skupina možnost odpykat své činy tím, že absolvuje cestu lesem. Bob jim bude jen poskytovat vodítko. Mezitím se v parku objeví uprchlý sériový vrah. Už v sobě nemůže držet svou krvežíznivost dál a hledá si své nové oběti. V lese však není jediným predátorem. Třímetrový grizzly si chce také přijít na své a skupinu sleduje. Z nevinné cesty lesem se tak stává boj o přežití. Počet mrtvých stoupá a idylické tábořiště se zalévá krví.

IMDb  41 %
Voyo
Horory na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Grizzly Park online

Grizzly Park online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Grizzly Park obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Grizzly Park, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Grizzly Park postavy.

Ve filmu Grizzly Park hrají Glenn Morshower, Randy Wayne, Emily Baldoni, Susan Blakely, Rance Howard.

Film Grizzly Park režíruje .

Film Grizzly Park má 91 minut.

Film Grizzly Park není zatím nikde online.

Film Grizzly Park není zatím kde sledovat.