FB pixel TP pixel
Harlem Nights

Harlemské noci

Harlem Nights
USA | 1989 | Komedie | 116 minut

Eddie Murphy a Richard Pryor svádějí nerovný boj s mafií. Kriminální laděný film, odehrávající se v nočních Harlemská klubech. Vlastnit známou restauraci, hernu či bar - to je sen nejednoho podnikavého muže. Sugar Ray (Richard Pryor) měl to velké štěstí, že si v rodném černošském městečku Harlem ote...

Eddie Murphy a Richard Pryor svádějí nerovný boj s mafií. Kriminální laděný film, odehrávající se v nočních Harlemská klubech. Vlastnit známou restauraci, hernu či bar - to je sen nejednoho podnikavého muže. Sugar Ray (Richard Pryor) měl to velké štěstí, že si v rodném černošském městečku Harlem otevřel vlastní podnik. Zde si žil léta spokojeně se svým adoptivním synem Quick. Jednoho dne začne mít o jeho úspěšné ilegální kasino zájem gangster Bugsy Calhoune, který se vůbec netají tím, že na jeho získání použije jakékoliv prostředky. Střízlivě uvažující Ray s Quick (Eddie Murphy) a partou zaměstnanců vymyslí plán, jak Calhouna přelstít a zároveň vyváznout se zdravou kůží.

IMDb  61 %

Harlemské noci online

Sledovat Harlemské noci online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Harlemské noci online, zda je ke stažení a zda má Harlemské noci dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2023
Půjčení za 67 Kč Nákup (HD) za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Harlemské noci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Harlemské noci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Harlemské noci postavy.

Harlemské noci recenze a hodnocení

Ve filmu Harlemské noci hrají Eddie Murphy, Richard Pryor, Redd Foxx, Danny Aiello, Michael Lerner, Della Reese, Berlinda Tolbert.

Film Harlemské noci režíruje Eddie Murphy.

Film Harlemské noci má 116 minut.

Film Harlemské noci můžete vidět na Google Play.

Film Harlemské noci je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.