FB pixel TP pixel
Love Ranch
Love Ranch

Hnízdo neřesti

Love Ranch
USA | 2010 | Drama | Gangsteři | 117 minut

Charlie Bontempo (Joe Pesci) a jeho žena Grace (Helen Mirren) vedou první legální nevěstinec v USA. Jmenuje se Love Ranch a sídlí v části Nevady, kde nepřekračují zákon. Graceina matka byla Madam, a tak Grace ví o tomto obchodě všechno. Iniciátorem byznysu byl však Charlie. Všechno jde hladce, ale p...

Charlie Bontempo (Joe Pesci) a jeho žena Grace (Helen Mirren) vedou první legální nevěstinec v USA. Jmenuje se Love Ranch a sídlí v části Nevady, kde nepřekračují zákon. Graceina matka byla Madam, a tak Grace ví o tomto obchodě všechno. Iniciátorem byznysu byl však Charlie. Všechno jde hladce, ale potřebují ještě vyhazovače. Charlie uzavře smlouvu se slavným argentinským profesionálním boxerem Armandem Bruzou. Grace překvapuje, že Bruza je ochoten žít a trénovat v nevěstinci. Dalším překvapením je jeho zájem o ni, i když je vdaná a starší. Časem si však dělá nároky nejen na Grace, ale chce se stát i obchodním partnerem. Když Charlie vytuší, co se za jeho zády děje, dochází ke katastrofě. Film je natočen podle života skutečného manželského páru Joea a Sally Confortových, kteří si otevřeli v 70-tých letech první legální nevěstinec v USA "Mustang Ranch" v Nevadě.

Hrají: Helen Mirren, Joe Pesci, Sergio Peris-Mencheta, Gina Gershon, Taryn Manning, Scout Taylor-Compton, Bai Ling

Režie: Taylor Hackford, Raymond Prado

IMDb  56 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Hnízdo neřesti online

Hnízdo neřesti online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hnízdo neřesti recenze a hodnocení

Ve filmu Hnízdo neřesti hrají Helen Mirren, Joe Pesci, Sergio Peris-Mencheta, Gina Gershon, Taryn Manning, Scout Taylor-Compton, Bai Ling.

Film Hnízdo neřesti režíruje Taylor Hackford, Raymond Prado.

Film Hnízdo neřesti má 117 minut.

Film Hnízdo neřesti není zatím nikde online.

Film Hnízdo neřesti není zatím kde sledovat.