FB pixel TP pixel
Gracie
Gracie

Holky fotbal nehrajou

Gracie
USA | 2007 | Drama | Fotbal | 97 minut

V roce 1978 ještě ženský fotbal neexistuje. Patnáctiletá Gracie Bowenová (Carly Schroederová) žije s rodinou v New Jersey, kde se otec a všichni tři sourozenci věnují fotbalu. Také Gracie je kopanou přímo posedlá, ale jediný, kdo v ni věří, je starší bratr Johnny (Jesse Lee Soffer). Otec si odmítá p...

V roce 1978 ještě ženský fotbal neexistuje. Patnáctiletá Gracie Bowenová (Carly Schroederová) žije s rodinou v New Jersey, kde se otec a všichni tři sourozenci věnují fotbalu. Také Gracie je kopanou přímo posedlá, ale jediný, kdo v ni věří, je starší bratr Johnny (Jesse Lee Soffer). Otec si odmítá přiznat, že jeho dcera má talent, protože holky by prostě fotbal hrát neměly. Gracie se nicméně nenechá odradit a je odhodlána udělat cokoliv, aby se tento názor změnil a ženy také mohly hrát fotbal profesionálně. Johnny však tragicky umírá při autonehodě a její naděje se hroutí…

IMDb  62 % CSFD  48 %

Holky fotbal nehrajou online

Sledovat Holky fotbal nehrajou online můžeš na KoukeYTe, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Holky fotbal nehrajou online, zda je ke stažení a zda má Holky fotbal nehrajou dabing nebo titulky.

KoukeYTe
KoukeYTe
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 8. 2018
Zdarma
Starmax
Starmax
od 15. 9. 2022
Cena nezjištěna

Holky fotbal nehrajou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Holky fotbal nehrajou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Holky fotbal nehrajou postavy.

Jesse Lee Soffer
Jesse Lee Soffer
Johnny Bowen
Christopher Shand
Christopher Shand
Kyle Rhodes
Carly Schroeder
Carly Schroeder
Grace Bowen
Donny Gray
Donny Gray
Donny
Dermot Mulroney
Dermot Mulroney
Bryan Bowen
Hunter Schroeder
Hunter Schroeder
Mike Bowen
Trevor Heins
Trevor Heins
Daniel Bowen
Elisabeth Shue
Elisabeth Shue
Lindsay Bowen

Holky fotbal nehrajou recenze a hodnocení

Ve filmu Holky fotbal nehrajou hrají Jesse Lee Soffer, Christopher Shand, Carly Schroeder, Karl Girolamo, Vasilios Mantagas, Donny Gray, Dermot Mulroney.

Film Holky fotbal nehrajou režíruje Davis Guggenheim.

Film Holky fotbal nehrajou má 97 minut.

Film Holky fotbal nehrajou můžete vidět na KoukeYTe, Starmax.

Film Holky fotbal nehrajou je online na KoukeYTe, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.