FB pixel TP pixel
Honkytonk Man
Honkytonk Man

Honkytonk Man

Honkytonk Man
USA | 1982 | Komedie | 122 minut

Clinta Eastwooda znáte především jako nekomprosního policistu, neúprosného rváče nebo nemilosrdného pistolníka. Clint Eastwood je však také Honkytonk Man, tulák z doby velké hospodářské krize 30. let.Vydává se na dlouhou cestu z Oklahomy do Neshvillu a spolu se svým synovcem (hraje ho Eastwoodův syn...

Clinta Eastwooda znáte především jako nekomprosního policistu, neúprosného rváče nebo nemilosrdného pistolníka. Clint Eastwood je však také Honkytonk Man, tulák z doby velké hospodářské krize 30. let.Vydává se na dlouhou cestu z Oklahomy do Neshvillu a spolu se svým synovcem (hraje ho Eastwoodův syn Kyle) prožívá dobrodružství, jaké může přinést putování po Americe. Geniální hudebník nás zavádí do světa blues, které hrají hvězdy jako Marty Robinson, Ray Price nebo John Andersen. Díky tomuto snímku pochopíte, proč si Eastwood získal ve Spojených státech tak nesmírnou popularitu i proč je prostým Američanům tak blízký.

Hrají: Clint Eastwood, Kyle Eastwood, John McIntire, Alexa Kenin, Verna Bloom, Matt Clark, Barry Corbin

Režie: Clint Eastwood

IMDb  66 % Kinobox  69 %

Honkytonk Man online

Sledovat Honkytonk Man online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Honkytonk Man online, zda je ke stažení a zda má Honkytonk Man dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 2. 2023
Půjčení (HD) za 71 Kč Nákup (HD) za 320 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Honkytonk Man recenze a hodnocení

Ve filmu Honkytonk Man hrají Clint Eastwood, Kyle Eastwood, John McIntire, Alexa Kenin, Verna Bloom, Matt Clark, Barry Corbin.

Film Honkytonk Man režíruje Clint Eastwood.

Film Honkytonk Man má 122 minut.

Film Honkytonk Man můžete vidět na Google Play.

Film Honkytonk Man je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.