FB pixel TP pixel
Hra pro tři
Hra pro tři

Hra pro tři

Hra pro tři
Česko | 1990 | Drama | Rodinné vztahy

Hra pro tři je příběhem staršího manželského páru okoralého stereotypem vzájemného soužití, které naruší teprve „záhadná“ štědrovečerní návštěva a která způsobí, že oba manželé začnou vidět svět kolem sebe novýma očima. Staří manželé, žijící téměř bez vzájemné komunikace, se chystají „oslavit“ Štědr...

Hra pro tři je příběhem staršího manželského páru okoralého stereotypem vzájemného soužití, které naruší teprve „záhadná“ štědrovečerní návštěva a která způsobí, že oba manželé začnou vidět svět kolem sebe novýma očima. Staří manželé, žijící téměř bez vzájemné komunikace, se chystají „oslavit“ Štědrý den. Na návštěvu přichází nezvaný host Petr, který jako dítě bydlel v jejich bytě. Zatímco Petr smaží falešného kapra ze salámu, manžel přináší ze sklepa umělý vánoční stromek a elektrické svíčky. Oba předávají Petrovi dárek – hrací skříňku a album známek a společně povečeří. Petr manželům sdělí, že jeho rodiče zahynuli při autohavárii. Manželé začínají pomalu mezi sebou komunikovat a Petrova přítomnost v nich probouzí laskavost a vzájemné porozumění.

CSFD  56 %

Hra pro tři online

Sledovat Hra pro tři online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hra pro tři online, zda je ke stažení a zda má Hra pro tři dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 18. 1. 2022
Zdarma

Hra pro tři recenze a hodnocení