FB pixel TP pixel
Hraj něco!
Hraj něco!

Hraj něco!

Hraj něco!
Česko | 2021 | Komediální seriály | Satira

Crazy komediální jízda třech mladých herců Divadla Husa na provázku (Dalibor Buš, Dominik Teleky, Tomáš Žilinský) napříč nejen brněnskou divadelní scénou. Základní zápletka založená na obavě hlavních hrdinů z vyhazovu v divadle se postupně rozvine v sérii více či méně ztřeštěných situací. Kluci vyra...

Crazy komediální jízda třech mladých herců Divadla Husa na provázku (Dalibor Buš, Dominik Teleky, Tomáš Žilinský) napříč nejen brněnskou divadelní scénou. Základní zápletka založená na obavě hlavních hrdinů z vyhazovu v divadle se postupně rozvine v sérii více či méně ztřeštěných situací. Kluci vyrazí za inspirací do pražského Divadla Na zábradlí. Kluci jsou po úspěchu v Divadle Mír čím dál slavnější. Jsou zvaní na rozhovory, do televize a jejich fanouškem se stane například i Rey Koranteng. Studená sprcha ale přijde po návratu na Provázek.

CSFD  52 %

Hraj něco! online

Sledovat Hraj něco! online můžeš na Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hraj něco! online, zda je ke stažení a zda má Hraj něco! dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
HD kvalita | SD kvalita | od 19. 9. 2021
Cena nezjištěna

Hraj něco! recenze a hodnocení