FB pixel TP pixel
L'Imbranato
L'Imbranato

IQ Tykve

L'Imbranato
Itálie | 1979

Pippo (Pippo Franco) si vyrazí na rodinnou dovolenou ke švagrovi. Těší se na pár dní klidu a odpočinku u moře. To by je ale nesměl trávit v italském kempu. Jako tradičně se tam stojí fronty úplně na všechno. Místa na pláži jsou volná jen u záchodků, v bazénu dojde voda dřív, než se na vás dostane řa...

Pippo (Pippo Franco) si vyrazí na rodinnou dovolenou ke švagrovi. Těší se na pár dní klidu a odpočinku u moře. To by je ale nesměl trávit v italském kempu. Jako tradičně se tam stojí fronty úplně na všechno. Místa na pláži jsou volná jen u záchodků, v bazénu dojde voda dřív, než se na vás dostane řada a u večeře je třeba mít hodně ostré lokty, aby se člověk pořádně najedl. Nepřipomíná vám to něco? Co si tak jednou vyrazit na pořádnou luxusní dovolenou? Pippovi se nečekaně splní jeho sen. Má nahradit svého šéfa a předstírat, že je bohatý továrník. Je v tom ale háček a Pippo hned po první noci ví, že na tuhle dovolenou jen tak nezapomene.

IMDb  60 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

IQ Tykve online

IQ Tykve online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

IQ Tykve obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu IQ Tykve, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu IQ Tykve postavy.

IQ Tykve recenze a hodnocení

Ve filmu IQ Tykve hrají Pippo Franco, Oreste Lionello, Luciana Turina, Laura Troschel, Bombolo, Sergio Leonardi, Teo Teocoli.

Film IQ Tykve režíruje .

Film IQ Tykve není zatím nikde online.

Film IQ Tykve není zatím kde sledovat.