FB pixel TP pixel
It's the Earth not the Moon
It's the Earth not the Moon

It's the Earth, not the Moon

It's the Earth not the Moon
Portugalsko | 2012 | 193 minut

Doclisboa 2011 - ocenění City of Lisbon Award for Best Mid or Feature-Lenght Film of the International CompetitionV roce 2007 přijíždí kameraman a zvukař na nejmenší z Azorských ostrovů – Corvo. Tvoří jej obrovské sopečné skalisko uprostřed Atlantického oceánu, na kterém leží jediná vesnička čítajíc...

Doclisboa 2011 - ocenění City of Lisbon Award for Best Mid or Feature-Lenght Film of the International CompetitionV roce 2007 přijíždí kameraman a zvukař na nejmenší z Azorských ostrovů – Corvo. Tvoří jej obrovské sopečné skalisko uprostřed Atlantického oceánu, na kterém leží jediná vesnička čítající pár set obyvatel, o jejichž bezmála 500 let dlouhé historii neexistují téměř žádné doklady. Snímek, který vznikal několik let, zachycuje současný život této ztracené civilizace izolované uprostřed moře. Přináší dlouhou filmovou odyseu o 14 kapitolách, kombinující antropologické záznamy, literární prameny, ztracené archiválie a mytologické a autobiografické příběhy.

IMDb  75 %

It's the Earth, not the Moon online

Sledovat It's the Earth, not the Moon online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film It's the Earth, not the Moon online, zda je ke stažení a zda má It's the Earth, not the Moon dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 1. 11. 2019
Předplatné za 145 Kč

It's the Earth, not the Moon obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu It's the Earth, not the Moon, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu It's the Earth, not the Moon postavy.

It's the Earth, not the Moon recenze a hodnocení

Tvůj názor na It's the Earth, not the Moon?