FB pixel TP pixel
Our Beloved Month of August
Our Beloved Month of August

Our Beloved Month of August

Our Beloved Month of August
Portugalsko | 2008 | 147 minut

Jsme v horách v samém středu Portugalska, je srpen a tak je všude kolem živo. Emigranti se vrací domů, bouchají ohňostroje, bojuje se s požáry, zpívá se karaoke, lidé se vrhají se z mostů, loví divočáky, pijí pivo a plodí děti. Kdyby se režisér s celým štábem nenechali unést a odolali pokušení stát ...

Jsme v horách v samém středu Portugalska, je srpen a tak je všude kolem živo. Emigranti se vrací domů, bouchají ohňostroje, bojuje se s požáry, zpívá se karaoke, lidé se vrhají se z mostů, loví divočáky, pijí pivo a plodí děti. Kdyby se režisér s celým štábem nenechali unést a odolali pokušení stát se součástí svátečního dění, synopse by vypadala takto: „Snímek Our Beloved Month of August sleduje láskyplný vztah otce a dcery, dceřina bratrance, a všech členů taneční kapely. O lásce a hudbě.

Hrají: Sónia Bandeira, Fábio Oliveira, Manuel Soares, Joaquim Carvalho, Andreia Santos

Režie: Miguel Gomes

IMDb  70 % Kinobox  67 %

Our Beloved Month of August online

Sledovat Our Beloved Month of August online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Our Beloved Month of August online, zda je ke stažení a zda má Our Beloved Month of August dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | původní znění | od 12. 12. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Our Beloved Month of August recenze a hodnocení

Tvůj názor na Our Beloved Month of August?

Ve filmu Our Beloved Month of August hrají Sónia Bandeira, Fábio Oliveira, Manuel Soares, Joaquim Carvalho, Andreia Santos.

Film Our Beloved Month of August režíruje Miguel Gomes.

Film Our Beloved Month of August má 147 minut.

Film Our Beloved Month of August můžete vidět na DaFilms.

Film Our Beloved Month of August je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.