FB pixel TP pixel
Our Beloved Month of August
Our Beloved Month of August

Our Beloved Month of August

Our Beloved Month of August
Portugalsko | 2008 | 147 minut

Jsme v horách v samém středu Portugalska, je srpen a tak je všude kolem živo. Emigranti se vrací domů, bouchají ohňostroje, bojuje se s požáry, zpívá se karaoke, lidé se vrhají se z mostů, loví divočáky, pijí pivo a plodí děti. Kdyby se režisér s celým štábem nenechali unést a odolali pokušení stát ...

Jsme v horách v samém středu Portugalska, je srpen a tak je všude kolem živo. Emigranti se vrací domů, bouchají ohňostroje, bojuje se s požáry, zpívá se karaoke, lidé se vrhají se z mostů, loví divočáky, pijí pivo a plodí děti. Kdyby se režisér s celým štábem nenechali unést a odolali pokušení stát se součástí svátečního dění, synopse by vypadala takto: „Snímek Our Beloved Month of August sleduje láskyplný vztah otce a dcery, dceřina bratrance, a všech členů taneční kapely. O lásce a hudbě.

IMDb  70 % CSFD  64 %

Our Beloved Month of August online

Sledovat Our Beloved Month of August online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Our Beloved Month of August online, zda je ke stažení a zda má Our Beloved Month of August dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 12. 12. 2016
Předplatné za 145 Kč

Our Beloved Month of August obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Our Beloved Month of August, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Our Beloved Month of August postavy.

Our Beloved Month of August recenze a hodnocení

Tvůj názor na Our Beloved Month of August?

Ve filmu Our Beloved Month of August hrají Sónia Bandeira, Fábio Oliveira, Manuel Soares, Joaquim Carvalho, Andreia Santos.

Film Our Beloved Month of August režíruje Miguel Gomes.

Film Our Beloved Month of August má 147 minut.

Film Our Beloved Month of August můžete vidět na DaFilms.

Film Our Beloved Month of August je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.