FB pixel TP pixel
You're Killing Me Susana
You're Killing Me Susana

Já se z tebe zblázním, Susano

You're Killing Me Susana
Mexiko | 2016 | 100 minut

Eligio, charizmatický herec zbožňující zábavu, se jednoho rána probudí a zjistí, že ho jeho žena Susana beze slova opustila. Hledá ji všude možně a snaží se pochopit proč. Neochvějná jistota, že mezi nimi bylo vše naprosto dokonalé, se začne vytrácet poté, co vyzpovídá každého, kdo by o ní mohl něco...

Eligio, charizmatický herec zbožňující zábavu, se jednoho rána probudí a zjistí, že ho jeho žena Susana beze slova opustila. Hledá ji všude možně a snaží se pochopit proč. Neochvějná jistota, že mezi nimi bylo vše naprosto dokonalé, se začne vytrácet poté, co vyzpovídá každého, kdo by o ní mohl něco vědět. Po několika měsících Eligio zjistí, že jeho žena odjela na spisovatelský workshop do Iowy. Eligio prodá své auto a odletí z rodného Mexika za ní. Od chvíle, kdy vystoupí z letadla v univerzitním městě na americkém středozápadě, se cítí jako ryba na suchu. Všechno se ještě zhorší, když malý, tmavý a upovídaný Eligio zjistí, že Susana chodí s vysokým a pohledným básníkem Slawomirem.

IMDb  65 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Já se z tebe zblázním, Susano online

Já se z tebe zblázním, Susano online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Já se z tebe zblázním, Susano obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Já se z tebe zblázním, Susano, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Já se z tebe zblázním, Susano postavy.

Já se z tebe zblázním, Susano recenze a hodnocení

Tvůj názor na Já se z tebe zblázním, Susano?