FB pixel TP pixel
I-See-You.Com

Já-tě-vidím.com

I-See-You.Com
USA | 2006 | Komedie | 92 minut

Na vlně světové posedlosti internetem se v roce 2001 svezla i průměrná americká rodina Bellingerových. Dospívající syn Colby v jejich domě tajně instaluje kamery, začne natáčet nejintimnější momenty z každodenního rodinného života a poté je živě uvádí na netu. Bellingerovi se takřka přes noc stanou ...

Na vlně světové posedlosti internetem se v roce 2001 svezla i průměrná americká rodina Bellingerových. Dospívající syn Colby v jejich domě tajně instaluje kamery, začne natáčet nejintimnější momenty z každodenního rodinného života a poté je živě uvádí na netu. Bellingerovi se takřka přes noc stanou senzací, první skutečná reality show v přímém přenosu má obrovský ohlas a rodina, která chce nezdárného synáčka uškrtit, rychle pochopí, že kšeft je kšeft a že miliony nesmrdí. Kousavá satira o nenasytnosti, slávě a rozvratu rodinných hodnot u těch, kteří jsou infikováni internetovým virem zvaným úspěch, i o soudobé posedlosi pořady typu reality show, natočil režisér Eric Steven Stahl. Co myslíte - napodobuje život umění nebo je to naopak?

IMDb  56 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Já-tě-vidím.com online

Já-tě-vidím.com online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Já-tě-vidím.com obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Já-tě-vidím.com, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Já-tě-vidím.com postavy.

Já-tě-vidím.com recenze a hodnocení