FB pixel TP pixel
Blue Jasmine

Jasmíniny slzy

Blue Jasmine
USA | 2013 | Drama | Doják | 98 minut

Jasmine je elegantní, okouzlující a zhýčkaná dáma, která má vše, nač si vzpomene. Její zdánlivě idylické manželství s bohatým podnikatelem Halem i bezstarostný život se v jediný okamžik rozpadnou na kousky. Jasmine se stěhuje ke své sestře. Jenže útěk z pohádkového stereotypu není tak jednoduchý. Ja...

Jasmine je elegantní, okouzlující a zhýčkaná dáma, která má vše, nač si vzpomene. Její zdánlivě idylické manželství s bohatým podnikatelem Halem i bezstarostný život se v jediný okamžik rozpadnou na kousky. Jasmine se stěhuje ke své sestře. Jenže útěk z pohádkového stereotypu není tak jednoduchý. Jasmine s nechutí přijímá práci recepční v zubní ordinaci, kde přitahuje nechtěnou pozornost svého šéfa. Přes všechno si hodlá i nadále zachovat aristokratické způsoby, i když je emocionálně na dně.

IMDb  73 %

Jasmíniny slzy online

Sledovat Jasmíniny slzy online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jasmíniny slzy online, zda je ke stažení a zda má Jasmíniny slzy dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 6. 2020
Předplatné za 199 Kč

Jasmíniny slzy obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jasmíniny slzy, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jasmíniny slzy postavy.

Jasmíniny slzy novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Jasmíniny slzy, které najdeš na našem webu.

20 nejlepších filmů na Netflixu, které jsou dostupné s českým dabingem
20 nejlepších filmů na Netflixu, které jsou dostupné s českým dabingem
27.08.2020 | Tipy na film

Netflix nabízí tisíce kvalitních filmových titulů a díky tuzemské lokalizaci přibývá i těch dabovaných. Pokud patříte mezi příznivce dabingu, využijte našeho doporučení dvacítky filmů, jež jsou na Netflixu dostupné v češtině a které si nově můžete přehrát i skrze televizi Vodafone TV.

20 nově přidaných dabovaných filmů na Netflixu, kterých jste si nevšimli
20 nově přidaných dabovaných filmů na Netflixu, kterých jste si nevšimli
14.07.2020 | Tipy na film

Jestli něco Netflixu stále podstatně chybí, jsou to filmy s českým dabingem. V poslední době se ale streamovací služba začala docela snažit a i licencované filmy začala pořizovat alespoň z části s českým namluvením. Pojďme se podívat na poslední přidané kousky, které se na Netflixu objevily.

Jasmíniny slzy zajímavosti

Rozpočet
18 000 000 $
Celosvětové tržby
97 505 481 $
Tržby v USA
33 405 481 $
Tržby v českých kinech
5 860 948 Kč
Návštěvnost v českých kinech
46 126 diváků
Počet Oscarů
1 vítězství, 3 nominací

Jasmíniny slzy recenze a hodnocení

Ve filmu Jasmíniny slzy hrají Cate Blanchett, Alec Baldwin, Sally Hawkins, Bobby Cannavale, Louis C.K., Peter Sarsgaard, Andrew Dice Clay.

Film Jasmíniny slzy režíruje Woody Allen.

Film Jasmíniny slzy má 98 minut.

Film Jasmíniny slzy měl rozpočet 18 000 000 $.

Film Jasmíniny slzy vidělo v českých kinech 46 126 diváků.

Film Jasmíniny slzy můžete vidět na Netflix.

Film Jasmíniny slzy je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.