FB pixel TP pixel
Jewel
Jewel

Jewel

Jewel
Kanada | 2001 | 120 minut

Jewel, milující matka a oddaná manželka svého chápajícího manžela Lestona, žije ve venkovském Mississippi, se náhle ocitá tváří v tvář zprávě, že Brenda Kay, její novorozené páté dítě, je diagnostikována jako "mongoloid" (název pro Downův syndrom v roce 1945). Jewel zoufale chce, aby dítě mělo šanci...

Jewel, milující matka a oddaná manželka svého chápajícího manžela Lestona, žije ve venkovském Mississippi, se náhle ocitá tváří v tvář zprávě, že Brenda Kay, její novorozené páté dítě, je diagnostikována jako "mongoloid" (název pro Downův syndrom v roce 1945). Jewel zoufale chce, aby dítě mělo šanci a zaměřuje na ně celou svou pozornost a lásku. Výsledkem je, že začíná prakticky ignorovat zbytek své rodiny. Jewel se dokonce se rozhodne vytrhnout rodinu z jejích kořenů a zapsat Brendu Kay do speciální školy v Kalifornii. Po téměř 8 letech ve škole jí je nicméně bolestně jasné, že dnes 16letá Brenda Kay nikdy nepřekročí mentální věk šesti let."

Hrají: Farrah Fawcett, Patrick Bergin, Cicely Tyson, Ashley Wolfe, Robin Dunne, Peter Donaldson, Laura Mercer

Režie: Paul Shapiro

IMDb  63 % Kinobox  63 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Jewel online

Jewel online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jewel recenze a hodnocení

Ve filmu Jewel hrají Farrah Fawcett, Patrick Bergin, Cicely Tyson, Ashley Wolfe, Robin Dunne, Peter Donaldson, Laura Mercer.

Film Jewel režíruje Paul Shapiro.

Film Jewel má 120 minut.

Film Jewel není zatím nikde online.

Film Jewel není zatím kde sledovat.