FB pixel TP pixel
Joao Bénard da Costa: Others Will Love the Things I Have Loved
Joao Bénard da Costa: Others Will Love the Things I Have Loved

Joao Bénard da Costa - Others will love the things I loved

Joao Bénard da Costa: Others Will Love the Things I Have Loved
Portugalsko | 2014 | Dokumenty | 75 minut

Snímek "Joao Bénard da Costa – Others will love the things I loved" je portrétem Joao Bénarda da Costy, který byl po osmnáct let ředitelem filmového muzea Cinemateca Portuguesa. „Ponořil jsem se hlouběji do jeho minulosti a objevil lásku, kterou choval k malbě, kostelům, Proustovi a Musilovi, Itálii...

Snímek "Joao Bénard da Costa – Others will love the things I loved" je portrétem Joao Bénarda da Costy, který byl po osmnáct let ředitelem filmového muzea Cinemateca Portuguesa. „Ponořil jsem se hlouběji do jeho minulosti a objevil lásku, kterou choval k malbě, kostelům, Proustovi a Musilovi, Itálii, filmům, Mozartovi a ke svým přátelům. Především jsem však chtěl zachytit rozporuplného muže z masa a kostí, svobodného člověka,“ říká režisér filmu Manuel Mozos.

IMDb  72 %

Joao Bénard da Costa - Others will love the things I loved online

Sledovat Joao Bénard da Costa - Others will love the things I loved online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Joao Bénard da Costa - Others will love the things I loved online, zda je ke stažení a zda má Joao Bénard da Costa - Others will love the things I loved dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 1. 11. 2019
Předplatné za 145 Kč

Joao Bénard da Costa - Others will love the things I loved obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Joao Bénard da Costa - Others will love the things I loved, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Joao Bénard da Costa - Others will love the things I loved postavy.

Joao Bénard da Costa - Others will love the things I loved recenze a hodnocení

Tvůj názor na Joao Bénard da Costa - Others will love the things I loved?