FB pixel TP pixel
Li Ké Terra
Li Ké Terra

Li Ké Terra

Li Ké Terra
Portugalsko | 2010 | Dokumenty | 65 minut

Doclisboa 2010 - ocenění CGD Award for Feature Documentary of the Portuguese CompetitionPříběh Miguela Moreiry a Rubena Furtada, potomků přistěhovalců z Kapverdských ostrovů, kteří žijí v Portugalsku, ale nevlastní žádné doklady. Touží se sice stát plnoprávnými portugalskými občany, každodenní reali...

Doclisboa 2010 - ocenění CGD Award for Feature Documentary of the Portuguese CompetitionPříběh Miguela Moreiry a Rubena Furtada, potomků přistěhovalců z Kapverdských ostrovů, kteří žijí v Portugalsku, ale nevlastní žádné doklady. Touží se sice stát plnoprávnými portugalskými občany, každodenní realita jim však staví do cesty různé překážky. Jsou hrdí na to, kým jsou, a dále sní o vytoužené budoucnosti a lepším životě. Michael a Ruben nás však především nutí položit si otázku: Jaká je identita člověka bez státní příslušnosti?

IMDb  77 %

Li Ké Terra online

Sledovat Li Ké Terra online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Li Ké Terra online, zda je ke stažení a zda má Li Ké Terra dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 12. 12. 2016
Předplatné za 145 Kč

Li Ké Terra obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Li Ké Terra, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Li Ké Terra postavy.

Li Ké Terra recenze a hodnocení