FB pixel TP pixel
Kameňák 3
Kameňák 3

Kameňák 3

Kameňák 3
Česko | 2005 | Kameňák | Komedie | Situace

A jsme znovu v Kameňákově. Den tu začíná jako vždycky. V ložnici Pepy a Vilmy. Jen výhled z balkonu je té neděle pro Pepu překvapivý. Policejní náčelník k nemalému údivu zjišťuje, že se do sousedství nastěhovala početná cikánská rodina a tak Vilma s Julčou musí neprodleně nastoupit na hodiny karate ...

A jsme znovu v Kameňákově. Den tu začíná jako vždycky. V ložnici Pepy a Vilmy. Jen výhled z balkonu je té neděle pro Pepu překvapivý. Policejní náčelník k nemalému údivu zjišťuje, že se do sousedství nastěhovala početná cikánská rodina a tak Vilma s Julčou musí neprodleně nastoupit na hodiny karate a bojových cviků. Jenže lekce s Oldou opravdu nejsou o sebeobraně. Za lordem a lejdy přijíždí z Anglie jejich syn Willy, který je otřesen milostným zklamáním se zahradníkem, a babka Nováková opustila tento svět, takže děda Novák je teď náhle bez kontroly. Kropáčkové sice vyschl modrý pramen, ale energie má stále na rozdávání, a lékařka Helena odjela s tělocvikářem na svatební cestu na Kypr. Jinak je vše téměř při starém. Leo Khon, nejbohatší muž Kameňákova, vlastní mj. i fotbalový klub. Mužstvo tvoří přátelé a známí, včetně hospodských štamgastů. Má to ale háček, hrají pod psa a dokáží prohrát i s nejslabším týmem Balvanů z Kameniček. Khonova tchýně odmítne přihlížet takovému plýtvání "rodinných" peněz a ve chvíli, kdy sama vyhraje ve sportce závratnou částku, se vsadí se zetěm, že ona, která o fotbalu neví zhola nic, postaví do týdne jedenáctku, která rozdrtí jeho i ty darmožrouty. Aby ne, když ti kluci cikánští se s fotbalovým míčem snad narodili. V sázce je mnohem víc a každé mužstvo má za vítězství slíbenu prémii. Khonovi hráči bojují dokonce o přízeň Dolly Buster. Takové utkání Kameňákov nezažil a ještě dlouho na něj bude vzpomínat.

IMDb  24 % CSFD  19 %

Kameňák 3 online

Sledovat Kameňák 3 online můžeš na České kino, Prima Plus, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kameňák 3 online, zda je ke stažení a zda má Kameňák 3 dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 9. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 3. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kameňák 3 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kameňák 3, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kameňák 3 postavy.

Kameňák 3 zajímavosti

Tržby v českých kinech
19 444 147 Kč
Návštěvnost v českých kinech
201 471 diváků

Kameňák 3 recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
10.09.2005 20:54:00

Peklo na Zemi

 10 %

Ve filmu Kameňák 3 hrají Jana Paulová, Václav Vydra.

Film Kameňák 3 režíruje Zdeněk Troška.

Film Kameňák 3 vidělo v českých kinech 201 471 diváků.

Film Kameňák 3 můžete vidět na České kino, Prima Plus, Vodafone TV.

Film Kameňák 3 je online na České kino, Prima Plus, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.