FB pixel TP pixel
Kameňák 4
Kameňák 4

Kameňák 4

Kameňák 4
Česko | 2013 | Kameňák | Komedie | Situace

Po deseti letech se nám opět představují oblíbení hrdinové městečka Kameňákov v plné parádě. Pepanovi (V.Vydra) odjela žena Vilma do Austrálie za jejich dcerou a Pepan se synem Pepíkem tak žijí v ryze mužské domácnosti, kde není navařeno a vyžehleno a kde vybuchují vajíčka v mikrovlnné troubě. Kolem...

Po deseti letech se nám opět představují oblíbení hrdinové městečka Kameňákov v plné parádě. Pepanovi (V.Vydra) odjela žena Vilma do Austrálie za jejich dcerou a Pepan se synem Pepíkem tak žijí v ryze mužské domácnosti, kde není navařeno a vyžehleno a kde vybuchují vajíčka v mikrovlnné troubě. Kolem Pepana usilovně krouží učitelka Vlasta (D. Morávková), která vycítila příležitost zaplnit místo po Vilmě. Pepan je však zcela zaneprázdněn novou budoucností - stal se starostou Kameňákova. Po svém předchůdci zdědil přizpůsobivého tajemníka Bohouše (B. Klepl). Jejich první společnou misí na radnici je založení městské policie, protože, jak známo, příjmy z udělených pokut jdou rovnou do městské kasy. Náčelníkem se stane místní Rambo, Franta Cloumal (M.Dejdar), čímž konečně stoupne v očích jeho ženy (A.Bendová). Šetřílek Bohouš musí ještě stihnout levně zařídit jeden pohřeb...V místní čínské restauraci mezitím dojde k nečekanému objevu. Kuchař Lojza (J.Pomeje) zalévá své marihuanové bylinky" známým Modrým pramenem, který v minulých dílech povzbuzoval sexuální apetýt. Když si ubalí jointa" z takto zavlažovaného výpěstku, propadne nekonečné pravdě a všeobjímající lásce. A Coufalův syn Vincek (V.Navrátil) pohotově pochopí, že tenhle model" bude bestseller... Zdroj:filmovyprehled.cz

IMDb  35 % CSFD  17 %

Kameňák 4 online

Sledovat Kameňák 4 online můžeš na České kino, Prima Plus, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kameňák 4 online, zda je ke stažení a zda má Kameňák 4 dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 9. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 3. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kameňák 4 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kameňák 4, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kameňák 4 postavy.

Kameňák 4 zajímavosti

Rozpočet
18 000 000 Kč
Tržby v českých kinech
17 161 011 Kč
Návštěvnost v českých kinech
132 196 diváků

Kameňák 4 recenze a hodnocení

Ve filmu Kameňák 4 hrají Václav Vydra, Bohumil Klepl, Dana Morávková, Alice Bendová, Martin Dejdar, Hana Čížková, Josef Laufer.

Film Kameňák 4 režíruje Zdeněk Troška, Jan Novák.

Film Kameňák 4 měl rozpočet 18 000 000 Kč.

Film Kameňák 4 vidělo v českých kinech 132 196 diváků.

Film Kameňák 4 můžete vidět na České kino, Prima Plus, Vodafone TV.

Film Kameňák 4 je online na České kino, Prima Plus, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.