FB pixel

Série Kameňák

Kameňák

5 filmů online (5 celkem)

Kameňák filmy


Vánoční Kameňák
21

Vánoční Kameňák

Online od 10. 11. 2016  Česko   2015   Komedie  

Pátý díl se točí kolem starosty Pepana, který chce v Kameňákové postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. Hrají: Václav Vydra, Josef Laufer, Láďa Hruška, Hana Čížková, Dana Morávková. Vánoční Kameňák je online na Alza, Itunes, Obbod a Voyo.
Kameňák 4
35

Kameňák 4

Online od 30. 12. 2015  Česko   2013   Komedie  

Po deseti letech se nám opět představují oblíbení hrdinové městečka Kameňákov v plné parádě. Pepanovi (V.Vydra) odjela žena Vilma do Austrálie za jejich dcerou a Pepan se synem Pepíkem tak žijí v ryze mužské domácnosti, kde není navařeno a ... Hrají: Václav Vydra, Bohumil Klepl, Dana Morávková, Alice Bendová, Martin Dejdar. Kameňák 4 je online na a Voyo.
Kameňák 3
24

Kameňák 3

Online od 17. 12. 2016  Česko   2005   Komedie  

A jsme znovu v Kameňákově. Den tu začíná jako vždycky. V ložnici Pepy a Vilmy. Jen výhled z balkonu je té neděle pro Pepu překvapivý. Policejní náčelník k nemalému údivu zjišťuje, že se do sousedství nastěhovala početná cikánská rodina a ta... Hrají: Jana Paulová, Václav Vydra. Kameňák 3 je online na a Voyo.
Kameňák 2
25

Kameňák 2

Online od 30. 12. 2015  Česko   2004   Komedie  

Kameňák 2, inspirovaný opět známými i méně známými kameňáky, přímo navazuje na první díl, který končí vytrysknutím modrého erektivního pramene ze skály na zámku v Kameňákově. Zázračný vliv modrého pramene na potenci způsobí v městečku nebýv... Hrají: Václav Vydra, Jana Paulová, Martin Maxa, Helena Vondráčková. Kameňák 2 je online na a Voyo.
Kameňák
29

Kameňák

Česko   2003   Komedie  

Příběh nové komedie Zdeňka Trošky, který byl inspirován bezpočtem kameňáků, nás zavádí do poklidného jihočeského městečka. Žije tu svým neměnným rytmem celá řada typicky českých postav a postaviček i prototypových rodin. Tak třeba Novákovi.... Hrají: Václav Vydra, Jana Paulová, Vera Kuchtová
Kameňák herci a herečkyDalší sérieTOPlist TOPlist TOPlist