FB pixel TP pixel
The Salesman
The Salesman

Klient

The Salesman
Írán | 2016 | Drama | Pomsta | 125 minut

Mladý pár donucený přestěhovat se z hroutícího se domu do nového bytu netuší, že jeho předchozí obyvatelkou byla žena nevalné pověsti. Strašlivá událost jim pak zcela zničí manželství. Tento provokující, napínavý a prozíravý naturalistický snímek oceňovaného režiséra Rozchodu Nadera a Simin mistrně ...

Mladý pár donucený přestěhovat se z hroutícího se domu do nového bytu netuší, že jeho předchozí obyvatelkou byla žena nevalné pověsti. Strašlivá událost jim pak zcela zničí manželství. Tento provokující, napínavý a prozíravý naturalistický snímek oceňovaného režiséra Rozchodu Nadera a Simin mistrně nahlíží do rozbouřených srdcí a duší hlavních postav. (Festival íránských filmů)

IMDb  78 % CSFD  71 %

Klient online

Sledovat Klient online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Klient online, zda je ke stažení a zda má Klient dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
původní znění | české titulky | od 13. 7. 2020
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 12. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Klient obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Klient, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Klient postavy.

Klient recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
10.05.2017

Za drama Klient, které právě dorazilo do našich kin, dostal íránský tvůrce Asghar Farhadi už svého druhého cizojazyčného Oscara. Stejně jako v prvním oceněném s......   Celá recenze

 70 %

Ve filmu Klient hrají Shahab Hosseini, Taraneh Alidoosti, Babak Karimi, Mina Sadati, Mehdi Koushki, Farid Sajjadi Hosseini, Maral Bani Adam.

Film Klient režíruje Asghar Farhadi.

Film Klient má 125 minut.

Film Klient můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV, Starmax.

Film Klient je online na DaFilms, KVIFF TV, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.