FB pixel TP pixel
The Cat Prince

Kočičí princ

The Cat Prince
Česko | 1979 | Pohádky | Rodinné | 79 minut

V českém filmu pro malé diváky se díky dětské představivosti prolíná realita s pohádkovou fantazií. Začíná v okamžiku, kdy se rodina správce zámku Krále stěhuje na nové působiště. Tatínek, maminka i jejich dvě děti, Radek a pětiletá Terezka, a nakonec kočka Líza. Fantazie obou dětí mění krajinu, kte...

V českém filmu pro malé diváky se díky dětské představivosti prolíná realita s pohádkovou fantazií. Začíná v okamžiku, kdy se rodina správce zámku Krále stěhuje na nové působiště. Tatínek, maminka i jejich dvě děti, Radek a pětiletá Terezka, a nakonec kočka Líza. Fantazie obou dětí mění krajinu, kterou projíždějí, v pohádkovou zemi a když nákladní auto uvázne ve sněhové závěji, přijede kouzelný dědeček na saních tažených koňmi a odveze je do zámku, kde se setkají s tajemným černým jezdcem na černém koni. Později zjistí, že je to zámecký restaurátor Albert, který nemá rád kočky. Když se Líze narodí pět koťátek, zjistí děti, že je Albert odvezl ze zámku a vydají se po jeho stopách. V poslední chvíli se jim podaří kočičí rodinku zachránit, ale v noci se pak Radek, potají sledován Terezkou, vydá do kouzelné země za zrcadlem, aby tu získal živou vodu, která by zachránila život utopené Líze... V ateliéru č. 6 na Barrandově vytvořil architekt Vladimír Labský multifunkční dekoraci, která byla po úpravách využita rovněž při natáčení filmů Panna a netvor, Tajemství Ocelového města a Deváté srdce.

IMDb  59 % CSFD  52 %

Kočičí princ online

Sledovat Kočičí princ online můžeš na České kino, Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kočičí princ online, zda je ke stažení a zda má Kočičí princ dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 22. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 29. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 21. 4. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kočičí princ obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kočičí princ, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kočičí princ postavy.

Kočičí princ recenze a hodnocení

Ve filmu Kočičí princ hrají Pavel Hachle, Žaneta Fuchsová, Winfried Glatzeder, Jana Andrsová, Vlastimil Hašek.

Film Kočičí princ režíruje Ota Koval.

Film Kočičí princ má 79 minut.

Film Kočičí princ můžete vidět na České kino, Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Kočičí princ je online na České kino, Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.