FB pixel TP pixel
A Timeless Christmas
A Timeless Christmas

Kouzelný čas Vánoc

A Timeless Christmas
USA | 2020 | Komedie | Vánoce | 84 minut

Že se nedá cestovat časem... Velký omyl. O Vánocích se dějí zázraky. Je však otázka, zda se budete chtít vrátit do doby, ze které jste přišli... Charles Whitley je bohatý podnikatel, který se ke svému úspěchu vypracoval sám. Ve svých podnicích zaměstnává obrovské množství lidí, vlastní krásný dům a ...

Že se nedá cestovat časem... Velký omyl. O Vánocích se dějí zázraky. Je však otázka, zda se budete chtít vrátit do doby, ze které jste přišli... Charles Whitley je bohatý podnikatel, který se ke svému úspěchu vypracoval sám. Ve svých podnicích zaměstnává obrovské množství lidí, vlastní krásný dům a chystá se oženit s nádhernou dívkou z dobré rodiny, Elizou Parkerovou. Píše se rok 1903 a Charles se rozhodne pro Elizu k Vánocům pořídit zvláštní dárek. Vydraží historické vánoční hodiny s verši vyrytými do hodinového pláště. Charles chce Elize tento dárek dát, jinak ale nehodlá s Vánocemi ztrácet drahocenný čas. Je přece plně zaměstnaný. Doma, ve svém sídle, ale zjistí, že hodiny nejdou. To pro něj není žádný problém. Charles se rozhodne hodiny opravit, jeho služebná Rosie mu k tomu přinese sklenku dobrého sherry. Charles má záhy hotovo, hodiny začnou odbíjet a on se napije. V tu chvíli se s ním vše zatočí a on se probudí na koberci. Netuší, že se právě dostal o sto let dál v čase. Píše se rok 2020 a zaměstnanci Whitleyova muzea mají plné ruce práce s přípravou vánočního programu. Muzeum řídí vzdělaná Megan Turner. Ta zprvu považuje Charlese za velmi zdařilého herce, který byl do muzea, bývalé Whitleyovy rezidence, poslán hereckou agenturou. Charles je zprvu v šoku a je přesvědčen, že se do jeho sídla vecpali nějací podvodníci. Jelikož je ale chytrý, záhy zjistí, že se ocitl v úplně jiné době...

Hrají: Erin Cahill, Ryan Paevey, Brandi Alexander, Jennifer Kitchen, Zahf Paroo, Nelson Wong, Michael St. John Smith

Režie: Ron Oliver

IMDb  71 % Kinobox  67 %

Kouzelný čas Vánoc online

Sledovat Kouzelný čas Vánoc online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kouzelný čas Vánoc online, zda je ke stažení a zda má Kouzelný čas Vánoc dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 24. 12. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kouzelný čas Vánoc recenze a hodnocení

Ve filmu Kouzelný čas Vánoc hrají Erin Cahill, Ryan Paevey, Brandi Alexander, Jennifer Kitchen, Zahf Paroo, Nelson Wong, Michael St. John Smith.

Film Kouzelný čas Vánoc režíruje Ron Oliver.

Film Kouzelný čas Vánoc má 84 minut.

Film Kouzelný čas Vánoc můžete vidět na Voyo.

Film Kouzelný čas Vánoc je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.