FB pixel TP pixel
Blood Out

Krvavá odplata

Blood Out
USA | 2011 | Thrillery | 90 minut

Policista Michael Savion se při své práci denně setkává s tím nejhorším zločinem, ale i s korupcí, která ovládá celý policejní sbor. Po smrti bratra Davida, který patřil k jednomu z pouličních gangů, Michael pochopí, že z tohoto začarovaného kruhu není úniku. Detektiv Hardwick bere Davidovu smrt na ...

Policista Michael Savion se při své práci denně setkává s tím nejhorším zločinem, ale i s korupcí, která ovládá celý policejní sbor. Po smrti bratra Davida, který patřil k jednomu z pouličních gangů, Michael pochopí, že z tohoto začarovaného kruhu není úniku. Detektiv Hardwick bere Davidovu smrt na lehkou váhu, protože mu vůbec nevadí, když si zlí hoši mezi sebou sami vyřizují účty a dělají tak špinavou práci za policii. Savion proto odloží uniformu a dá se do pátrání na vlastní pěst. Pronikne do srdce mafiánské organizace a chystá krvavou odplatu. Stále více si však uvědomuje, že to, co plánuje, by s policejním odznakem možná byla záslužná služba spravedlnosti, ale bez odznaku že to bude jen chladnokrevná vražda.

IMDb  46 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Krvavá odplata online

Krvavá odplata online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Krvavá odplata obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Krvavá odplata, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Krvavá odplata postavy.

50 Cent
50 Cent
Hraje
Val Kilmer
Val Kilmer
Hraje
Luke Goss
Luke Goss
Hraje
Vinnie Jones
Vinnie Jones
Hraje
Jason Hewitt
Jason Hewitt
Režie

Krvavá odplata recenze a hodnocení