FB pixel TP pixel
The Liability
The Liability

Kšeft na jeden den

The Liability
Velká Británie | 2012 | Thrillery | Gangsteři | 95 minut

Devatenáctiletý Adam souhlasí, že bude jeden den šoférem problémového partnera své matky, což ho uvrhne na 24 hodin do děsivého světa vražd, sexuálního průmyslu a pomsty ve společnosti stárnoucího nájemného vraha Roye. Když jednoho dne Adam nabourá drahé auto svého gangsterského otčíma, je donucen ...

Devatenáctiletý Adam souhlasí, že bude jeden den šoférem problémového partnera své matky, což ho uvrhne na 24 hodin do děsivého světa vražd, sexuálního průmyslu a pomsty ve společnosti stárnoucího nájemného vraha Roye. Když jednoho dne Adam nabourá drahé auto svého gangsterského otčíma, je donucen si tento přečin odpracovat jako řidič profesionálního zabijáka Roye, což se jeví jako jednoduchý úkol. Zatímco se Roy zoufale snaží uniknout ze světa vražd, z Adama se stává nadšený a nadějný zabiják. Dvojice se vydává na jízdu, která končí kdesi hluboko v lesích, daleko od domova. Roy nemilosrdně vyřídí oběť a následně dvojice zjistí, že byla chycena při činu. Mladá tajemná dívka se stane svědkyní vraždy a jak praví profesionální čest – i ona musí být odpravena. Zatímco se ti dva domlouvají, jak ji zabijí, svědkyně prchá i s důkazem. A začíná hra na kočku a myš, která nakonec odhaluje smrtící motivace Adamova otčíma a skutečnou identitu svědkyně, jenž se chce gangsterům pomstít.

Hrají: Tim Roth, Talulah Riley, Jack O'Connell, Kierston Wareing, Peter Mullan, Christopher Hatherall, Clive Shaw

Režie: Craig Viveiros

IMDb  59 % Kinobox  59 %

Kšeft na jeden den online

Sledovat Kšeft na jeden den online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kšeft na jeden den online, zda je ke stažení a zda má Kšeft na jeden den dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | HD kvalita | od 23. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kšeft na jeden den recenze a hodnocení

Ve filmu Kšeft na jeden den hrají Tim Roth, Talulah Riley, Jack O'Connell, Kierston Wareing, Peter Mullan, Christopher Hatherall, Clive Shaw.

Film Kšeft na jeden den režíruje Craig Viveiros.

Film Kšeft na jeden den má 95 minut.

Film Kšeft na jeden den můžete vidět na Kinobox.

Film Kšeft na jeden den je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.