FB pixel TP pixel
August Fools

Láska, soudruhu

August Fools
Česko | 2013 | Komedie | Dramedy | 107 minut

Romantická komedie odehrávající se na pozadí studené války. Elsa, modistka středního věku a jasnovidkyně má svůj život naprosto pod kontrolou - dokud ovšem muž, kterého kdysi milovala a ztratila, neprojde dveřmi jejího obchodu s klobouky. Jsme v Helsinkách roku 1962. Jan, český jazzový hudebník, je ...

Romantická komedie odehrávající se na pozadí studené války. Elsa, modistka středního věku a jasnovidkyně má svůj život naprosto pod kontrolou - dokud ovšem muž, kterého kdysi milovala a ztratila, neprojde dveřmi jejího obchodu s klobouky. Jsme v Helsinkách roku 1962. Jan, český jazzový hudebník, je ve městě kvůli vystoupení na Mezinárodním festivalu mládeže a studentstva". Po více než dvě desetiletí Elsa věřila, že tento muž je mrtvý... Zpočátku si chce Elsa od Jana udržet odstup. A zejména od festivalu, který je pro ni jen dalším pokusem světových komunistů vymýt mozek dobrým, důvěřivým občanům západních zemí jako je Finsko. Jan však je vytrvalý, přesvědčivý a okouzlující. Když Elsa nakonec překoná svůj strach z lásky a závazků, uvědomí si, že pokud spolu chtějí strávit více než jen sedm dní festivalu, existuje jen jedno řešení...

Hrají: Laura Birn, Kati Outinen, Tommi Korpela, Veera W Vilo, Esko Salminen, Mads Sjogard Pettersen, Miroslav Etzler

Režie: Taru Mäkelä

IMDb  62 % Kinobox  54 %

Láska, soudruhu online

Sledovat Láska, soudruhu online můžeš na Kinobox, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Láska, soudruhu online, zda je ke stažení a zda má Láska, soudruhu dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
od 14. 9. 2023
Zdarma
Starmax
Starmax
HD kvalita | SD kvalita | od 6. 12. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Láska, soudruhu recenze a hodnocení

Ve filmu Láska, soudruhu hrají Laura Birn, Kati Outinen, Tommi Korpela, Veera W Vilo, Esko Salminen, Mads Sjogard Pettersen, Miroslav Etzler.

Film Láska, soudruhu režíruje Taru Mäkelä.

Film Láska, soudruhu má 107 minut.

Film Láska, soudruhu můžete vidět na Kinobox, Starmax.

Film Láska, soudruhu je online na Kinobox, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.