FB pixel TP pixel
Lip Service
Lip Service

Lip Service

Lip Service
| 2010 | Drama seriály | 60 minut

Sex, lži a pravá láska v moderním Skotsku v novém svůdném dramatu o vztazích s názvem Lip Service, které sleduje životy skupiny leseb ve věku kolem dvaceti let. Frankie, neuctivá a provokativní fotografka, která se vyhýbá závazkům za všech okolností; Cat – bývalka Frankie, která je proti jejímu kouz...

Sex, lži a pravá láska v moderním Skotsku v novém svůdném dramatu o vztazích s názvem Lip Service, které sleduje životy skupiny leseb ve věku kolem dvaceti let. Frankie, neuctivá a provokativní fotografka, která se vyhýbá závazkům za všech okolností; Cat – bývalka Frankie, která je proti jejímu kouzlu imunní tak, jak se ji to zrovna hodí; a Tess – Catina nejlepší kamarádka a spolubydlící, která má ve zvyku přitahovat ty nejrůznější typy nesprávných žen.

Lip Service obsazení

Herci: Laura Fraser, Ruta Gedmintas, Fiona Button, Heather Peace, Natasha O'Keeffe, James Anthony Pearson, Adam Sinclair, Anna Skellern, Emun Elliott

Voyo
Drama seriály na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Lip Service online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Lip Service online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Lip Service dabing nebo titulky.

Lip Service celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Lip Service Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lip Service recenze a hodnocení

V seriálu Lip Service hrají Laura Fraser, Ruta Gedmintas, Fiona Button, Heather Peace, Natasha O'Keeffe, James Anthony Pearson, Adam Sinclair, Anna Skellern, Emun Elliott.

Seriál Lip Service není zatím nikde online.

Seriál Lip Service není zatím kde sledovat.