FB pixel TP pixel
Love Island

Love Island

Love Island
Česko | 2021 | Reality-show | Vztahy | 60 minut | 2 řad(a) | 88 epizod

Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Div...

Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji!

Hrají: Laura Chrebetová, Markéta Chytilová, Mishala Orth, Nathan Christian, Viktoria Aicha Niang, Petr Gebauer, Petr Havránek, Vilém Šír, Tereza Lojkásková, Martin Kulhánek, Gabriela Gašpárová

Love Island online

Sledovat Love Island online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Love Island online, zda je ke stažení a zda má Love Island dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 16. 9. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Love Island novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Love Island, které najdeš na našem webu.

Voyo chce dobýt Česko s reality shows. Na podzim vrací Big Brothera, ožijí VyVolení?
Voyo chce dobýt Česko s reality shows. Na podzim vrací Big Brothera, ožijí VyVolení?
04.10.2023 18:50:00 | Filmové novinky

Ke sledování reality shows se málokdo veřejně přizná, sledovanost ale mluví jasně. Hlavně kvůli ní streamovací služba Voyo i letos na podzim vsadila hned na několik ověřených hitů a pokusí se napravit i svůj někdejší nezdar s Big Brotherem.

5 nejlepších reality shows právě teď na Voyo
5 nejlepších reality shows právě teď na Voyo
19.09.2022 15:25:00 | Tipy na film

Ačkoliv to chce málokdo z nás přiznat, všichni žereme reality shows nehledě na naše vzdělání a inteligenci. Sledovat účastníky soutěžit ve vaření, zpěvu či lásce nás zkrátka něčím vzrušuje. Na Voyo je pět zástupců žánru, kteří jsou svým způsobem unikátní a pobaví snad každého. Ať už má rád romantiku či unikátní stavitelské schopnosti.

Voyo konečně vrací jeden ze svých největších a nejbizarnějších hitů
Voyo konečně vrací jeden ze svých největších a nejbizarnějších hitů
16.09.2022 18:10:00 | Filmové novinky

Milovníci reality shows by měli zbystřit, Voyo totiž chystá návrat jednoho ze svých největších vztahových hitů. Ano, opět se vydáme na Kanárské ostrovy, kde se bude hledat láska, ale také taktizovat. Voyo slibuje značně vylepšenou podívanou.

Love Island recenze a hodnocení

V seriálu Love Island hrají Laura Chrebetová, Markéta Chytilová, Mishala Orth, Nathan Christian, Viktoria Aicha Niang, Petr Gebauer, Petr Havránek, Vilém Šír, Tereza Lojkásková, Martin Kulhánek, Gabriela Gašpárová.

Seriál Love Island můžete vidět na Voyo.

Seriál Love Island je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.