FB pixel TP pixel
War of the Arrows
War of the Arrows

Lukostřelci

War of the Arrows
Jižní Korea | 2011 | Historické filmy | Dálný východ | 122 minut

Zrodila se legenda. Akční historický velkofilm s propracovanými bojovými scénami. Za válečných let druhé invaze Mandžuů do Koreje roku 1636 se Nam-Yi a jeho malá sestra Ja-In stanou svědky popravy svého otce a sami jen náhodou uniknou smrti. Když oba vyrostou, z Nam-Yi je skvělý lukostřelec a Ja-In ...

Zrodila se legenda. Akční historický velkofilm s propracovanými bojovými scénami. Za válečných let druhé invaze Mandžuů do Koreje roku 1636 se Nam-Yi a jeho malá sestra Ja-In stanou svědky popravy svého otce a sami jen náhodou uniknou smrti. Když oba vyrostou, z Nam-Yi je skvělý lukostřelec a Ja-In se chystá na svatbu. Uprostřed obřadu je ale napadne horda nájezdníků a Ja-In je unesena přímo ze své svatby. Mandžuové ji prodají knížeti Dorgonovi, v jehož službách je jeden z nejlepších střelců, velitel a elitní bojovník Jyu Shin-Ta. S ním a jeho vojskem se bude muset Nam-Yi utkat, bude-li chtít sestru zachránit.

Hrají: Park Hae-il, Moon Chae-won, Kim Mu-yeol, Ryu Seung-ryong, Park Ki-woong, Ryohei Otani, Lee Da-wit

Režie: Kim Han-min

IMDb  71 % Kinobox  73 %

Lukostřelci online

Sledovat Lukostřelci online můžeš na Prima Plus, Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lukostřelci online, zda je ke stažení a zda má Lukostřelci dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 20. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vapet
Vapet
český dabing | SD kvalita | od 10. 11. 2018
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lukostřelci recenze a hodnocení

Ve filmu Lukostřelci hrají Park Hae-il, Moon Chae-won, Kim Mu-yeol, Ryu Seung-ryong, Park Ki-woong, Ryohei Otani, Lee Da-wit.

Film Lukostřelci režíruje Kim Han-min.

Film Lukostřelci má 122 minut.

Film Lukostřelci můžete vidět na Prima Plus, Vapet.

Film Lukostřelci je online na Prima Plus, Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.