FB pixel TP pixel
Madame Bovary
Madame Bovary

Madame Bovary

Madame Bovary
Německo | 2014 | 118 minut

Mladá a naivní Ema touž po vzrušujícím životě a velké lásce, kterou poznala jen na stránkách milostných románů, které četla v klášteře, kde byla vychovávána. Když ji otec provdá za venkovského doktora Karla Bovaryho, vstupuje Ema do manželství plná ideálů. Manželský stereotyp je pro ni velkým zklamá...

Mladá a naivní Ema touž po vzrušujícím životě a velké lásce, kterou poznala jen na stránkách milostných románů, které četla v klášteře, kde byla vychovávána. Když ji otec provdá za venkovského doktora Karla Bovaryho, vstupuje Ema do manželství plná ideálů. Manželský stereotyp je pro ni velkým zklamáním, a to i přes nesmírnou péči jejího milujícího manžela. Ema začne hledat naplnění svých romantických představ v náručí jiných mužů, avšak štěstí pořád nenachází.

IMDb  56 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Madame Bovary online

Madame Bovary online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Madame Bovary obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Madame Bovary, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Madame Bovary postavy.

Madame Bovary recenze a hodnocení

Ve filmu Madame Bovary hrají Mia Wasikowska, Ezra Miller, Laura Carmichael, Henry Lloyd-Hughes, Paul Giamatti, Rhys Ifans, Logan Marshall-Green.

Film Madame Bovary režíruje .

Film Madame Bovary má 118 minut.

Film Madame Bovary není zatím nikde online.

Film Madame Bovary není zatím kde sledovat.