FB pixel TP pixel
Madame Bovary
Madame Bovary

Madame Bovary

Madame Bovary
Německo | 2014 | Drama | 118 minut

Mladá a naivní Ema touž po vzrušujícím životě a velké lásce, kterou poznala jen na stránkách milostných románů, které četla v klášteře, kde byla vychovávána. Když ji otec provdá za venkovského doktora Karla Bovaryho, vstupuje Ema do manželství plná ideálů. Manželský stereotyp je pro ni velkým zklamá...

Mladá a naivní Ema touž po vzrušujícím životě a velké lásce, kterou poznala jen na stránkách milostných románů, které četla v klášteře, kde byla vychovávána. Když ji otec provdá za venkovského doktora Karla Bovaryho, vstupuje Ema do manželství plná ideálů. Manželský stereotyp je pro ni velkým zklamáním, a to i přes nesmírnou péči jejího milujícího manžela. Ema začne hledat naplnění svých romantických představ v náručí jiných mužů, avšak štěstí pořád nenachází.

Madame Bovary obsazení

Herci: Mia Wasikowska, Ezra Miller, Laura Carmichael, Henry Lloyd-Hughes, Paul Giamatti, Rhys Ifans, Logan Marshall-Green

IMDb  57 % Kinobox  56 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Madame Bovary online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Madame Bovary online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Madame Bovary dabing nebo titulky.

Madame Bovary celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Madame Bovary Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Madame Bovary recenze a hodnocení

Ve filmu Madame Bovary hrají Mia Wasikowska, Ezra Miller, Laura Carmichael, Henry Lloyd-Hughes, Paul Giamatti, Rhys Ifans, Logan Marshall-Green.

Film Madame Bovary režíruje .

Film Madame Bovary má 118 minut.

Film Madame Bovary není zatím nikde online.

Film Madame Bovary není zatím kde sledovat.