FB pixel TP pixel
The Little Mermaid
The Little Mermaid

Malá mořská víla

The Little Mermaid
Rusko | 1976 | Pohádky | Rodinné | 84 minut

Pohádkový film Malá mořská víla byl natočen podle stejnojmenné pohádky dánského spisovatele Hanse Christiana Andersena. Vypráví o tragické lásce mořské bytosti k pozemskému princi, pro nějž obětuje to nejcennější, co má - svůj hlas a život. Příběh zahrnuje prvky opravdové lidské tragiky a životního ...

Pohádkový film Malá mořská víla byl natočen podle stejnojmenné pohádky dánského spisovatele Hanse Christiana Andersena. Vypráví o tragické lásce mořské bytosti k pozemskému princi, pro nějž obětuje to nejcennější, co má - svůj hlas a život. Příběh zahrnuje prvky opravdové lidské tragiky a životního dramatu. Proto je určen nejen dětem, ale i dospělým. Ve filmu byla použita řada náročných triků, velkou roli v něm hraje výtvarná stránka i pohybový projev představitelů obyvatel podmořského světa?

IMDb  72 % CSFD  65 %

Malá mořská víla online

Sledovat Malá mořská víla online můžeš na Prima Plus, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Malá mořská víla online, zda je ke stažení a zda má Malá mořská víla dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 20. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Prima Plus
Prima Plus
český dabing | od 8. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Starmax
Starmax
od 2. 10. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Malá mořská víla obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Malá mořská víla, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Malá mořská víla postavy.

Malá mořská víla recenze a hodnocení

Ve filmu Malá mořská víla hrají Miroslava Šafránková, Radovan Lukavský, Viktoriya Novikova, Valentin Nikulin, Petr Svojtka, Libuše Šafránková, Galina Volchek.

Film Malá mořská víla režíruje Vladimir Bychkov, Karel Kachyňa.

Film Malá mořská víla má 84 minut.

Film Malá mořská víla můžete vidět na Prima Plus, Starmax, Voyo.

Film Malá mořská víla je online na Prima Plus, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.