FB pixel TP pixel
A Little Princess
A Little Princess

Malá princezna

A Little Princess
USA | 1995 | Fantasy filmy | Magický realismus | 97 minut

Sára žije se svým tatínkem kouzelným životem v exotické Indii. Pouze však do okamžiku, kdy je tatínek povolán do vojenské služby. Sáru pak pošlou do internátní školy v New Yorku. Dívenka si samozřejmě na přísné předpisy a kázeň nemůže zvyknout. Čerpá však sílu alespoň z vědomí, že pro svého tatínka ...

Sára žije se svým tatínkem kouzelným životem v exotické Indii. Pouze však do okamžiku, kdy je tatínek povolán do vojenské služby. Sáru pak pošlou do internátní školy v New Yorku. Dívenka si samozřejmě na přísné předpisy a kázeň nemůže zvyknout. Čerpá však sílu alespoň z vědomí, že pro svého tatínka bude vždycky malou princeznou. Svou odvahou, představivostí a laskavostí překonává potíže, které se jí staví do cesty a mění její život, stejně jako osudy lidí okolo ní.

IMDb  77 % CSFD  80 %

Malá princezna online

Sledovat Malá princezna online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Malá princezna online, zda je ke stažení a zda má Malá princezna dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 12. 2016
Půjčení za 82 Kč nebo 110 Kč (HD) Nákup za 280 Kč nebo 320 Kč (HD)

Malá princezna obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Malá princezna, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Malá princezna postavy.

Malá princezna novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Malá princezna, které najdeš na našem webu.

18 nejlepších fantasy, které najdete právě teď na Netflixu
18 nejlepších fantasy, které najdete právě teď na Netflixu
16.08.2021 14:00:00 | Tipy na film

Na Netflixu aktuálně najdete přes 60 fantasy filmů napříč subžánry. Vybrali jsme 18 kousků, které patří mezi nejzajímavější.

12 filmů, které jsou od 1. února nově dostupné na Netflixu s češtinou
12 filmů, které jsou od 1. února nově dostupné na Netflixu s češtinou
01.02.2021 | České novinky

Se začátkem nového měsíce Netflix opět přidává nově licencované filmy, které mají zabavit ty z nás, kteří zase tolik nevyužívají nabídky původních pořadů světové streamingové služby. Jako obvykle nás čeká pestrá nabídka, ve které nechybí ani české snímky.

Malá princezna zajímavosti

Malá princezna recenze a hodnocení