FB pixel TP pixel
Little Heroes
Little Heroes

Malí hrdinové

Little Heroes
USA | 1992 | Drama | Psi | 79 minut

Malá desetiletá Charley má věrného kamaráda psa Fůňu, jenž jí pomáhá překonávat její osamělost, která pramení z toho, že její rodina není příliš bohatá, a proto její spolužačky mají od svých rodičů zakázáno s ní kamarádit. Jednoho dne však zachrání s Fůňou dědečka jedné bohaté rodiny a rázem se vše ...

Malá desetiletá Charley má věrného kamaráda psa Fůňu, jenž jí pomáhá překonávat její osamělost, která pramení z toho, že její rodina není příliš bohatá, a proto její spolužačky mají od svých rodičů zakázáno s ní kamarádit. Jednoho dne však zachrání s Fůňou dědečka jedné bohaté rodiny a rázem se vše mění.

Hrají: Dean Howell, Raeanin Simpson, Reta Patterson, Erica Shaffer, Brad Sergi, Keith Christensen, Craig Clyde

Režie: Henri Charr, Craig Clyde

IMDb  61 % Kinobox  55 %

Malí hrdinové online

Sledovat Malí hrdinové online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Malí hrdinové online, zda je ke stažení a zda má Malí hrdinové dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 14. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Malí hrdinové recenze a hodnocení

Ve filmu Malí hrdinové hrají Dean Howell, Raeanin Simpson, Reta Patterson, Erica Shaffer, Brad Sergi, Keith Christensen, Craig Clyde.

Film Malí hrdinové režíruje Henri Charr, Craig Clyde.

Film Malí hrdinové má 79 minut.

Film Malí hrdinové můžete vidět na Filmbox+.

Film Malí hrdinové je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.