FB pixel TP pixel
Son of the Mask

Maska Junior

Son of the Mask
Německo | 2005 | Maska | Fantasy filmy | 94 minut

Pozor! Maska je tu znovu. Po deseti letech, kdy způsobila Lokiho Maska malou katastrofu v životě jednoho dospěláka, je tu znova ale s jinou obětí. Mladý karikaturista Tim Avery, otec malého miminka jednoho dne zjistí, že jeho dítě má neuvěřitelné schopnosti. Za vším však stojí právě tajemná, blázniv...

Pozor! Maska je tu znovu. Po deseti letech, kdy způsobila Lokiho Maska malou katastrofu v životě jednoho dospěláka, je tu znova ale s jinou obětí. Mladý karikaturista Tim Avery, otec malého miminka jednoho dne zjistí, že jeho dítě má neuvěřitelné schopnosti. Za vším však stojí právě tajemná, bláznivá ale i nebezpečná Lokiho Maska. O Masku má však enormní zájem i žárlivý rodinný pes. Tim z toho všeho není zrovna nadšený, hlavně když se mezi dítětem a psem strhne o masku malá válka. Bláznivé situace na sebe nenechají dlouho čekat. To nejhorší však teprve přijde. Samotný Loki chce totiž svou Masku zpět a je připraven pro to udělat cokoliv!

IMDb  21 %
Voyo
Fantasy filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Maska Junior online

Maska Junior online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Maska Junior obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Maska Junior, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Maska Junior postavy.

Maska Junior recenze a hodnocení