FB pixel TP pixel
Ghost Graduation
Ghost Graduation

Maturita duchů

Ghost Graduation
Španělsko | 2012 | Komedie | Sci-fi komedie | 88 minut

Před dvaceti lety ve školní knihovně zahynulo pět studentů. Z neznámých důvodů tam vypukl požár, oni uhořeli a od té doby tam jejich duše straší. Jakoby se od školy nemohly odpoutat. Možná je spojuje tajemství, které má být odhaleno. Možná je čas objasnit starou tragédii a pomoci jim dosáhnout klidu...

Před dvaceti lety ve školní knihovně zahynulo pět studentů. Z neznámých důvodů tam vypukl požár, oni uhořeli a od té doby tam jejich duše straší. Jakoby se od školy nemohly odpoutat. Možná je spojuje tajemství, které má být odhaleno. Možná je čas objasnit starou tragédii a pomoci jim dosáhnout klidu. Možná budou muset dokončit jednu důležitou věc: složit maturitu... Bláznivá komedie o partičce středoškoláků, kteří jako duchové dokážou vstupovat do živýh lidí, pohybovat předměty a obrátit celou školu vzhůru nohama.

Hrají: Raúl Arévalo, Alexandra Jiménez, Andrea Duro, Aura Garrido, Jaime Olías, Carlos Areces, Sílvia Abril

Režie: Javier Ruiz Caldera

IMDb  63 % Kinobox  65 %

Maturita duchů online

Sledovat Maturita duchů online můžeš na Prima Plus, Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Maturita duchů online, zda je ke stažení a zda má Maturita duchů dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 20. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vapet
Vapet
český dabing | SD kvalita | od 13. 9. 2017
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Maturita duchů recenze a hodnocení

Ve filmu Maturita duchů hrají Raúl Arévalo, Alexandra Jiménez, Andrea Duro, Aura Garrido, Jaime Olías, Carlos Areces, Sílvia Abril.

Film Maturita duchů režíruje Javier Ruiz Caldera.

Film Maturita duchů má 88 minut.

Film Maturita duchů můžete vidět na Prima Plus, Vapet.

Film Maturita duchů je online na Prima Plus, Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.