FB pixel TP pixel
Max Dugan Returns
Max Dugan Returns

Max Dugan Returns

Max Dugan Returns
USA | 1983 | 98 minut

V pradávné bitvě mezi kočkami a psy zašla jedna kočička až příliš daleko. Kitty Galore, bývalá agentka kočičí špiónské organizace, se dala na špatnou cestu a vymyslela ďábelský plán, kterým si podmaní nejen psí nepřátele, ale pokoří i své bývalé kočičí kamarády. Tváří v tvář takové bezprecedentní hr...

V pradávné bitvě mezi kočkami a psy zašla jedna kočička až příliš daleko. Kitty Galore, bývalá agentka kočičí špiónské organizace, se dala na špatnou cestu a vymyslela ďábelský plán, kterým si podmaní nejen psí nepřátele, ale pokoří i své bývalé kočičí kamarády. Tváří v tvář takové bezprecedentní hrozbě musí kočky a psi poprvé v historii spojit své síly do neobvyklé aliance, aby zachránili sebe i lidstvo. Komedie spojující loutkařské umění a počítačovou animaci. Připravte se na akční komedii, ve které budou chlupy lítat!

IMDb  67 % CSFD  57 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Max Dugan Returns online

Max Dugan Returns online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Max Dugan Returns obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Max Dugan Returns, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Max Dugan Returns postavy.

Max Dugan Returns recenze a hodnocení

Ve filmu Max Dugan Returns hrají Marsha Mason, Jason Robards, Matthew Broderick, Donald Sutherland, Dody Goodman, Kiefer Sutherland, Tessa Richarde.

Film Max Dugan Returns režíruje Herbert Ross.

Film Max Dugan Returns má 98 minut.

Film Max Dugan Returns není zatím nikde online.

Film Max Dugan Returns není zatím kde sledovat.