FB pixel TP pixel
Metéora

Meteora

Metéora
Německo | 2012 | Romantické filmy | Křesťanské | 82 minut

Na horkých pláních středního Řecka se tyčí majestátní pískovcové skály. Na jejich vrcholcích stojí ortodoxní kláštery Meteora, které jako by visely mezi nebem a zemí. Dole v údolí se, v drsném kontrastu k asketickému životu mnichů a jeptišek, odehrávají běžné životy farmářů. Mladý mnich Theodoros a ...

Na horkých pláních středního Řecka se tyčí majestátní pískovcové skály. Na jejich vrcholcích stojí ortodoxní kláštery Meteora, které jako by visely mezi nebem a zemí. Dole v údolí se, v drsném kontrastu k asketickému životu mnichů a jeptišek, odehrávají běžné životy farmářů. Mladý mnich Theodoros a jeptiška Urania zasvětili své životy přísným rituálům a praktikám jejich vlastní komunity. Jejich život je však podroben těžké zkoušce, když začnou pociťovat silnou vzájemnou náklonnost. Musí se rozhodnout mezi duchovní oddaností a svými lidskými touhami. Musí se rozhodnout, jakou cestou se vydají.(oficiální text distributora)

IMDb  62 % CSFD  66 %

Meteora online

Sledovat Meteora online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Meteora online, zda je ke stažení a zda má Meteora dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 10. 2020
Předplatné za 155 Kč

Meteora obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Meteora, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Meteora postavy.

Meteora recenze a hodnocení