FB pixel TP pixel
L'ennemi intime
L'ennemi intime

Mezi nepřáteli

L'ennemi intime
Francie | 2007 | Válečné filmy | 108 minut

Film Mezi nepřáteli nám odhaluje skutečný příběh někdejší francouzské koloniální války. Jsem si jist, že film bude mít význam i pro jiné země, než je Francie, protože ho lze srovnat s dnešní situací v Iráku. režisér Florent Emilio Siri. Mladý nadporučík plný ideálů (Benoit Magimel) velí základně v A...

Film Mezi nepřáteli nám odhaluje skutečný příběh někdejší francouzské koloniální války. Jsem si jist, že film bude mít význam i pro jiné země, než je Francie, protože ho lze srovnat s dnešní situací v Iráku. režisér Florent Emilio Siri. Mladý nadporučík plný ideálů (Benoit Magimel) velí základně v Alžírsku, zemi bojující za osvobození se od Francie. Zde se spřátelí s veteránem bez iluzí (Albert Dupontel) a místním mladíkem náležícím k jejich četě. Válka a její zvěrstva však brzy podrobí jeho morální hodnoty velmi těžké zkoušce. Film Mezi nepřáteli je založen na historických faktech a předkládá dobový pohled na válku. Odkrývá přeměnu vojáků v týrané vězně a spojenců v nepřátele.

IMDb  69 %
Voyo
Válečné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Mezi nepřáteli online

Mezi nepřáteli online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Mezi nepřáteli obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mezi nepřáteli, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mezi nepřáteli postavy.

Mezi nepřáteli recenze a hodnocení

Ve filmu Mezi nepřáteli hrají Benoît Magimel, Albert Dupontel, Mohamed Fellag, Lounes Tazairt, Abdelhafid Metalsi, Vincent Rottiers, Lounes Machene.

Film Mezi nepřáteli režíruje Florent-Emilio Siri.

Film Mezi nepřáteli má 108 minut.

Film Mezi nepřáteli měl rozpočet 9 780 000 $.

Film Mezi nepřáteli není zatím nikde online.

Film Mezi nepřáteli není zatím kde sledovat.