FB pixel TP pixel
Michael Berger - A Hysteria
Michael Berger - A Hysteria

Michael Berger - A Hysteria

Michael Berger - A Hysteria
| 2010

Hlavní postava filmu – rakouský investiční bankéř Michael Berger, který se stal miliardářem díky riskantním finančním spekulacím – je pouhým přízrakem. Je to jakási nepřítomná individualita, kterou nelze zachytit skrze její zločin. Ve filmu jej dokonce ani jednou neuvidíme a jediné, co po něm zbylo,...

Hlavní postava filmu – rakouský investiční bankéř Michael Berger, který se stal miliardářem díky riskantním finančním spekulacím – je pouhým přízrakem. Je to jakási nepřítomná individualita, kterou nelze zachytit skrze její zločin. Ve filmu jej dokonce ani jednou neuvidíme a jediné, co po něm zbylo, jsou pouze obrovské sumy chybějící na kontech bank. Autoři snímku se snaží vytvořit obraz celého případu ze stop, které po sobě Michael Berger v průběhu svého podnikání zanechal.Verze s anglickými a německými titulky je dostupná pouze ve formátu DVD ke stažení.

Michael Berger - A Hysteria online

Sledovat Michael Berger - A Hysteria online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Michael Berger - A Hysteria online, zda je ke stažení a zda má Michael Berger - A Hysteria dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 30. 4. 2022
Předplatné za 145 Kč

Tvůj názor na Michael Berger - A Hysteria?