FB pixel TP pixel
10 Minutes Gone
10 Minutes Gone

Minuta po minutě

10 Minutes Gone
Kanada | 2019 | Thrillery | Loupež | 89 minut

Bruce Willis jako mafiánský boss Rex najímá Franka (Michael Chiklis), aby sestavil tým pro loupež šperků. Jenže celý plán se strašlivě zvrtne. Frank se po loupeži probudí vedle mrtvoly a nepamatuje si posledních deset minut než upadl do bezvědomí. Rozhodne se, že zjistí, co se v těch deseti minutách...

Bruce Willis jako mafiánský boss Rex najímá Franka (Michael Chiklis), aby sestavil tým pro loupež šperků. Jenže celý plán se strašlivě zvrtne. Frank se po loupeži probudí vedle mrtvoly a nepamatuje si posledních deset minut než upadl do bezvědomí. Rozhodne se, že zjistí, co se v těch deseti minutách událo a kdo jej sabotoval. Dříve, než jej jeho šéf nechá odstranit.

Rent 79,00 Kč

Hrají: Bruce Willis, Michael Chiklis, Meadow Williams, Kyle Schmid, Texas Battle, Lydia Hull, Swen Temmel

Režie: Brian A. Miller

IMDb  36 % Kinobox  40 %

Minuta po minutě online

Sledovat Minuta po minutě online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Minuta po minutě online, zda je ke stažení a zda má Minuta po minutě dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | SD kvalita | od 30. 1. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Minuta po minutě recenze a hodnocení

Ve filmu Minuta po minutě hrají Bruce Willis, Michael Chiklis, Meadow Williams, Kyle Schmid, Texas Battle, Lydia Hull, Swen Temmel.

Film Minuta po minutě režíruje Brian A. Miller.

Film Minuta po minutě má 89 minut.

Film Minuta po minutě můžete vidět na Filmbox+.

Film Minuta po minutě je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.