FB pixel TP pixel
Mee-Shee: The Water Giant
Mee-Shee: The Water Giant

Míša - vodní příšerka

Mee-Shee: The Water Giant
| 2005 | 95 minut

Mac je zničený, když jsou jím dlouho očekávané prázdniny zrušeny, a to kvůli odvolání jeho otce k záchranným prácem k jednomu z odlehlých kanadských jezer. Jakmile se dozví, že se jedná o jezero, kde podle dávných legend žije bájné stvoření. Mac odjede se svým otcem k jezeru v Kanadě a pokusí se obj...

Mac je zničený, když jsou jím dlouho očekávané prázdniny zrušeny, a to kvůli odvolání jeho otce k záchranným prácem k jednomu z odlehlých kanadských jezer. Jakmile se dozví, že se jedná o jezero, kde podle dávných legend žije bájné stvoření. Mac odjede se svým otcem k jezeru v Kanadě a pokusí se objasnit pravdivost legendy. Pro Maca je navázání kontaktu s „legendárním stvořením“ jednodušší, než získat pozornost vlastního otce, dokud nezjistí, že „netvůrek“ z jezera potřebuje jejich pomoc…

Míša - vodní příšerka online

Sledovat Míša - vodní příšerka online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Míša - vodní příšerka online, zda je ke stažení a zda má Míša - vodní příšerka dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 14. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Míša - vodní příšerka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Míša - vodní příšerka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Míša - vodní příšerka postavy.

Bruce Greenwood
Bruce Greenwood
Sean Cambell
Joel Tobeck
Joel Tobeck
Snead
Rena Owen
Rena Owen
Crazy Norma
Phyllida Law
Phyllida Law
Mrs. Coogan
Shane Rimmer
Shane Rimmer
Bob Anderson
Robert Bruce
Robert Bruce
Alaskoil Executive
Daniel Magder
Daniel Magder
Mac Cambell
Luanne Gordon
Luanne Gordon
Laura Simmons
Pol Brennan
Pol Brennan
Hudba

Míša - vodní příšerka recenze a hodnocení

Tvůj názor na Míša - vodní příšerka?

Ve filmu Míša - vodní příšerka hrají Bruce Greenwood, Joel Tobeck, Rena Owen, Phyllida Law, Shane Rimmer, Robert Bruce, Barry Authors, Daniel Magder, Jacinta Wawatai, Luanne Gordon, Joe Pingue.

Film Míša - vodní příšerka režíruje John Henderson.

Film Míša - vodní příšerka má 95 minut.

Film Míša - vodní příšerka můžete vidět na Starmax.

Film Míša - vodní příšerka je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.