FB pixel TP pixel
A Place Called Dignity
A Place Called Dignity

Místo jménem Důstojnost

A Place Called Dignity
Chile | 2021 | Drama | Sociální problémy | 98 minut

Dvanáctiletý Pablo dostane stipendium na škole v sektářské kolonii Dignidad, kterou na jihu Chile založili němečtí přistěhovalci. Brzy se stane oblíbencem místního vůdce, strýce Paula. Chlapec se postupem času stává svědkem podivných událostí. Na denním pořádku je zde násilí, zneužívání i mizení dět...

Dvanáctiletý Pablo dostane stipendium na škole v sektářské kolonii Dignidad, kterou na jihu Chile založili němečtí přistěhovalci. Brzy se stane oblíbencem místního vůdce, strýce Paula. Chlapec se postupem času stává svědkem podivných událostí. Na denním pořádku je zde násilí, zneužívání i mizení dětí, kterým nahánějí strach démonické bytosti. V tomto zvráceném světě se však schyluje k revoluci, která může být Pablovou jedinou šancí na útěk. Nechvalně proslulá kolonie Dignidad byla úzce spjata s režimem Augusta Pinocheta. Mladá generace země je připravena mluvit o tíživé historii, v níž kolonie Dignidad představuje jednu z nejtemnějších kapitol.

CSFD  53 %

Místo jménem Důstojnost online

Sledovat Místo jménem Důstojnost online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Místo jménem Důstojnost online, zda je ke stažení a zda má Místo jménem Důstojnost dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 26. 11. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Místo jménem Důstojnost obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Místo jménem Důstojnost, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Místo jménem Důstojnost postavy.

Místo jménem Důstojnost recenze a hodnocení

Tvůj názor na Místo jménem Důstojnost?

Ve filmu Místo jménem Důstojnost hrají Salvador Insunza, Hanns Zischler, Amalia Kassai, Noa Westermeyer, Luis Dubó, Leonie Wesselow, David Gaete, Alex Gorlich, Giannina Fruttero, Alejandro Goic, Claudia Cabezas.

Film Místo jménem Důstojnost režíruje Matías Rojas.

Film Místo jménem Důstojnost má 98 minut.

Film Místo jménem Důstojnost můžete vidět na HBO Max.

Film Místo jménem Důstojnost je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.