FB pixel TP pixel
Champions

Mistři

Champions
Česko | 2004 | Drama | Hokej | 83 minut

Mistři jsou film o iluzích. Film o lidech, kteří po něčem touží, milují se a podvádějí a občas uvěří nesmyslům. Hospodský Karel věří, že má hospodu a milující ženu Zdenu. Ta věří, že ji miluje autobusák Milan, který se už vidí na lince k moři. Josef věří, že má kamarády a není Cikán. Spolu s Karlem ...

Mistři jsou film o iluzích. Film o lidech, kteří po něčem touží, milují se a podvádějí a občas uvěří nesmyslům. Hospodský Karel věří, že má hospodu a milující ženu Zdenu. Ta věří, že ji miluje autobusák Milan, který se už vidí na lince k moři. Josef věří, že má kamarády a není Cikán. Spolu s Karlem věří místnímu alkoholikovi Bohoušovi, že svými vizemi spasí jejich finanční situaci. Zatímco životem zklamaný Jarda už nevěří vůbec ničemu. To však nikomu z nich nebrání upnout všechny své naděje na urputné boje naší hokejové reprezentace na mistrovství světa, což nejlépe vystihuje právě přijíždějící chatař Pavelec slovy: “Fandit si musíme sami, Švédové nám fandit nebudou". Zdroj:filmovyprehled.cz

IMDb  63 % CSFD  62 %

Mistři online

Sledovat Mistři online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mistři online, zda je ke stažení a zda má Mistři dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 12. 6. 2021
Předplatné za 99 Kč

Mistři obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mistři, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mistři postavy.

Mistři novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Mistři, které najdeš na našem webu.

40 českých filmů, které po přechodu na HBO Max nenajdete
40 českých filmů, které po přechodu na HBO Max nenajdete
09.03.2022 15:30:00 | Tipy na film

S proměnou streamovací služby HBO Go na HBO Max došlo i ke ztrátě několika desítek titulů z ranku českých filmů. Pokud vás zajímají detaily, vytvořili jsme podrobný seznam.

Odpověď Netflixu? HBO tasí v listopadu hromadu českých filmů!
Odpověď Netflixu? HBO tasí v listopadu hromadu českých filmů!
03.11.2020 12:00:00 | České novinky

Netflix od loňského listopadu velmi výrazně zabral v přidávání českého obsahu. Patří mezi něj samozřejmě i české filmy, kterých je již přes 200. Reakce nyní přichází od HBO, které v listopadu přidalo do nabídky 18 českých snímků prvotřídní kvality.

Mistři zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 702 615 Kč
Návštěvnost v českých kinech
34 900 diváků

Mistři recenze a hodnocení