FB pixel TP pixel
Young Blades
Young Blades

Mladí mušketýři

Young Blades
Kanada | 2005 | Dobrodružné filmy | Dobrodružné fantasy | 60 minut | 1 řad(a) | 13 epizod

Nová generace neodolatelných mladých bojovníků se v těchto romantických, akcí a humorem nabitých dobrodružstvích vypořádává s utajovanou ďábelskou společností. Hrdinové jsou členy Akademie mušketýrů, která byla v 17. století ekvivalentem vojenské akademie. Mladí mušketýři přinášejí nový pohled na kl...

Nová generace neodolatelných mladých bojovníků se v těchto romantických, akcí a humorem nabitých dobrodružstvích vypořádává s utajovanou ďábelskou společností. Hrdinové jsou členy Akademie mušketýrů, která byla v 17. století ekvivalentem vojenské akademie. Mladí mušketýři přinášejí nový pohled na klasický příběh čtyř Mušketýrů Alexandera Duma: jeden je okouzlujícím, po zábavě prahnoucím synem slavného mušketýra D´Artagnana; další je krásnou, štíhlou mladou ženou v přestrojení; třetí je geniálním vynálezcem a poslední je básníkem a bojovníkem. V kombinaci s magií, démony, fantastickými vynálezy a intrikami naši mladí hrdinové žijí, milují a bojují za lepší svět.

IMDb  63 % CSFD  38 %

Mladí mušketýři online

Sledovat Mladí mušketýři online můžeš na Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mladí mušketýři online, zda je ke stažení a zda má Mladí mušketýři dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 8. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 30. 6. 2022
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mladí mušketýři obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mladí mušketýři, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mladí mušketýři postavy.

Zak Santiago
Zak Santiago
Hraje
Robert Sheehan
Robert Sheehan
Louis XIV of France
Karen Cliche
Karen Cliche
Hraje
Erica Cerra
Erica Cerra
Giselle
Billy Brown
Billy Brown
Tvůrce

Mladí mušketýři recenze a hodnocení

V seriálu Mladí mušketýři hrají Mark Hildreth, Tobias Mehler, Zak Santiago, Robert Sheehan, Sheena Easton, Michael Ironside, Karen Cliche.

Seriál Mladí mušketýři můžete vidět na Filmbox+, Kuki.

Seriál Mladí mušketýři je online na Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.