FB pixel TP pixel
Modré stíny
Modré stíny

Modré stíny

Modré stíny
Česko | 2016 | Detektivové od Nejsvětější Trojice | Krimi seriály | Vražda | 70 minut | Nové díly od 1. 9. 2018

Vyšetřovatelé se tentokrát dostanou k případu zastřeleného docenta. Toho jednoho rána nalezne uklízečka mrtvého přímo v jeho vlastní pracovně. Kriminalisté tak budou řešit, zda vražda souvisí s dlouhodobou snahou oběti o odvolání univerzitního kvestora kvůli podivným machinacím při rekonstrukci hist...

Vyšetřovatelé se tentokrát dostanou k případu zastřeleného docenta. Toho jednoho rána nalezne uklízečka mrtvého přímo v jeho vlastní pracovně. Kriminalisté tak budou řešit, zda vražda souvisí s dlouhodobou snahou oběti o odvolání univerzitního kvestora kvůli podivným machinacím při rekonstrukci historické univerzitní budovy, a také to, co dohnalo vraha k tak velkému riziku, aby svou oběť zneškodnil přímo na půdě univerzity. Pátrání po tom, kdo všechno měl důvod přát si smrt svérázného, ale čestného docenta, zavede hrdiny mnohem dál, než by sami čekali.

Modré stíny obsazení

Herci: Stanislav Majer, Martin Pechlát, Klára Melíšková, Andrei Toader, David Novotný, Dana Novák Pešková, Tereza Ramba, Tomáš Dastlík, Miroslav Krobot, Martin Huba

Režie: Viktor Tauš

IMDb  75 % Kinobox  61 % Modré stíny CSFD 61 %

Modré stíny online

Sledovat Modré stíny online CZ můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Modré stíny online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Modré stíny dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 20. 3. 2016
Zdarma

Modré stíny DVD a Blu-Ray

Koupit Modré stíny na DVD či Blu-Ray můžeš na Blu Shop. Níže ti nabízíme tip, kde je film Modré stíny na DVD či Blu-Ray k online zakoupení, v jaké kvalitě a zda má Modré stíny dabing nebo titulky.

Blu Shop
Blu Shop
DVD | české titulky | SD kvalita | od 16. 4. 2024
Nákup za 239 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Modré stíny novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Modré stíny, které najdeš na našem webu.

15 nejlepších kriminálek České televize, které můžete nakoukat online
15 nejlepších kriminálek České televize, které můžete nakoukat online
23.04.2020 | České novinky

Jste už z karanténního nakoukávání Netflixu a HBO otrávení a potřebujete něco českého? Proč nezkusit Českou televizi a její ivysílání, které nabízí spoustu kvalitních kriminálek z poslední doby, ale i historie!

10 nejlepších filmů hvězd Zkázy Dejvického divadla
10 nejlepších filmů hvězd Zkázy Dejvického divadla
14.03.2019 | České novinky

Nový seriál ČT Zkáza Dejvického divadla to sice jako nástupce Mostu! nemá jednoduché, ale čím se rozhodně může chlubit, je špičkové herecké obsazení. Herci Dejvického divadla, kteří v seriálu hrají sami sebe, patří mezi českou špičku nejen v divadle, ale i ve filmu a v televizi.

Most! skončil, začíná Zkáza Dejvického divadla. Kdo je její režisér?
Most! skončil, začíná Zkáza Dejvického divadla. Kdo je její režisér?
04.03.2019 19:00:00 | České novinky

Fenomén Most! nahradí už dnes večer nový seriál Zkáza Dejvického divadla. A proslýchá se, že to bude sice žánrově úplně jinde, ale stejná pecka. Za šestidílným mystifikačním pořadem o legendárním pražském divadelním souboru stojí jeho dlouholetý umělecký šéf Miroslav Krobot.

10 českých seriálových novinek roku 2019
10 českých seriálových novinek roku 2019
15.01.2019 9:15:00 | České novinky

Podporujete lokální farmáře? Tak proč to nezkusit i s lokálními filmaři. A že se letos v českých televizích poměrně urodilo. Podívejte se, které české seriály byste si neměli nechat ujít.

Modré stíny recenze a hodnocení

V seriálu Modré stíny hrají Stanislav Majer, Martin Pechlát, Klára Melíšková, Andrei Toader, David Novotný, Dana Novák Pešková, Tereza Ramba, Tomáš Dastlík, Miroslav Krobot, Martin Huba.

Seriál Modré stíny můžete vidět na iVysílání.

Seriál Modré stíny je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.